«Насамперед майте велику любов один до одного, бо любов силу гріхів покриває» (1 Пт. 4:8).

«Карітас» (в перекладі з латинської «любов») – це видимий знак любові Церкви до дітей Божих. Це те, що перемінює жорстокий світ і є інструментом в руках Божих. Але потрібно бути самим запаленим вогнем любові Духа Святого, щоби могти цю любов передати потребуючому, а також відкритим на Божі дії-навчання у твоєму житті!

Тому «Карітас-Чернівці», прагнучи  навчитися Божим проєктам любові, відвідав «Карітас-Коломия», який діє впродовє 18 років. Чесно кажучи, це вражає: праця з дітками з обмеженими можливостями, дитячий садочок, католицька школа, нічліжка для бездомних, адаптація та навчання праці для людей з вадами, фандрейзинг – це те, що можливо було побачити за один день. А найголовніше – як Господь веде тих, хто готовий йти за Ним!

Владика Йосафат Мощич благословив передавання сучасного портативного рентген-апарату, який отримала Чернівецька обласна дитяча лікарня.

Чернівецька обласна дитяча лікарня отримала сучасний портативний рентген-апарат в межах акції «Червоне-Біле-Червоне», яку оголосило Посольство Австрії в Україні разом з Торговим відділом Посольства, "Карітасом" Австрії та "Карітасом" України.

Відтепер надати діагностику маленьким пацієнтам набагато зручніше, адже не потрібно перевозити їх до іншого корпусу задля рентгенообстеження – його можна зробити прямо в палаті, де перебуває дитина. Це значно допоможе дітям, які перебувають у важкому стані, а також вирішить проблему транспортування дітей, які хворі на COVID-19.

Як вже повідомлялось і на нашому сайті і в ЗМІ – другий місяць триває соціальне служіння мирянських спільнот парафії Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях. Проект під назвою «Я був голодний...», який передбачає безкоштовні  гарячі обіди в парафіяльній їдальні, доповнився новим богоугодним ділом - проект «Я був хворий, і ви навідались до мене». Керівник проекту всечесний отець Любомир Іваночко, сотрудник катедрального храму, котрий з благословення Правлячого Архієрея Чернівецького кир Йосафата очолює соціальне служіння мирян.

Як вже повідомлялось раніше триває соціальне служіння мирянських спільнот парафії Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях. На парафії стартував проект під назвою «Я був голодний...», який передбачає безкоштовні  гарячі обіди в парафіяльній їдальні. Кожен мирянин має можливість придбати квиток на безкоштовний обід вартістю 50 гривень та подарувати «запрошення на обід» потребуючому.

Розпочалося соціальне служіння мирянських спільнот парафії Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях. Цими днями стартував проект під назвою «Я був голодний...», який передбачає безкоштовні  гарячі обіди в парафіяльній їдальні. Кожен мирянин має можливість придбати квиток на безкоштовний обід вартістю 50 гривень та подарувати «запрошення на обід» потребуючому.