Правлячий єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ

Народився 16 вересня 1976 року в смт. Старий Розділ, Миколаївського р-ну, Львівської області. З 1982-1993 року навчався в Роздільській середній школі. У 1994-1999 роках навчався в Івано-Франківській духовній семінарії. 25 квітня 1998 року вступив на новіціят до Місійного Згромадження Св. Ап. Андрія, обравши чернече ім’я Йосафат.

14.08.1999 року склав перші дочасні обіти, а 15.09.2002 року вічні обіти. 13 грудня 1998 року висвячений на диякона. 26 вересня 1999 року висвячений на священика. 2000-2002 роках навчався в Академії Альфонсіана (Лятеранський університет) в Римі. У 2003 році навчався у Салезіянському університеті в м. Римі. 21.10.2003 року призначений настоятелем Місійного Згромадження св. Ап. Андрія (терміном на 3 роки). 22.09.2006 р. на генеральній виборчій капітулі обраний генеральним Настоятелем Місійного Згромадження св. Ап. Андрія (терміном на 6 років). 2004-2008 роках виконував служіння секретаря у Раді вищих настоятелів чоловічих інститутів богопосвяченого життя в Україні. Виконував служіння Голови місійно-євангелізаційного відділу Івано-Франківської єпархії, Синкела у справах мирянських рухів Івано-Франківської єпархії, координатора надзвичайного та делегованого служіння у справах екзорцизму та молитов особливого призначення Івано-Франківської єпархії. 27 травня 2014 призначений єпископом-помічиком Івано-Франківської архиєпархії, з титулярним осідоком Пульхеріополя.

18 листопада 2017 року, відповідно до рішення Синоду Єпископів УГКЦ, потвердженого папою Франциском, створено Чернівецьку єпархію УГКЦ. Першим Правлячим єпископом новоствореної єпархії УГКЦ іменовано єпископа Йосафата Мощича.