<bottom>

В часі карантину пропонуємо брати участь у богослужіннях, які здійснюємо у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівців.

З повним розкладом богослужінь можна ознайомитися на офіційному сайті Катедрального Собору - sobor.cv.ua.

Взяти участь в молитві можна за допомогою офіційних сайтів і facebook-сторінок Катедральний Собор Успіння Пресвятої Богородиці - ЧернівціЧернівецька єпархія УГКЦ та youtube-каналу Чернівецької єпархії https://youtu.be/IqRP9BlV2y8

 

18 січня, у Надвечір'я Богоявлення при їдальні Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці, владика Йосафат Мощич вже традиційно розділив Святу вечерю з убогими людьми, які опинилися у важких життєвих обставинах.

Цього разу організували вечерю та прислуговували активні учасники спільноти "Матері в молитві", якою опікується о. Іван Шуфлат.

Розпочалася Свята вечеря з молитви та благословення єпископа, і супроводжувалася колядками та щедрівками.

Подяка всім причетним до цієї події, хто ділами милосердя прославляє Господа та подає нам усім добрий християнський приклад для наслідування.

У ніч з 12 на 13 грудня 2019 року відбулися традиційні нічні чування в селі Крилос, Івано-Франківської області, де вірні спільно з духовенством молились до Галицької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці.
Розпочалися чування із Вечірньої, яку очолив преосвященний владика Йосафат Мощич, єпископ Чернівецький. В часі чувань науку виголосив о. Роман Микієвич, ректор Івано-Франківської духовної семінарії.
Продовжилися моління вервицею до Богородиці, Хресною дорогою та молитвами на оздоровлення. Під час молебню священики благословляли прочан освяченим єлеєм, а владика Йосафат уділяв своє архієрейське благословення покладанням рук.

Сьогодні, 15 грудня, на подвір'ї нашого храму було весело, гамірно, людно....
Діти і батьки недільної школи традиційно, напередодні свята Миколая, проводили благодійний ярмарок.

Солодкі пряники, смачні цукерки, різдвяні янголи, ялинкові прикраси та чарівні дитячі м'які іграшки - все виготовлено з великою любов'ю та майстерністю...

Виручені кошти - 14 000 гривень - передаємо нашій учениці Алінці Василишиній, яка бореться із онкологічним захворюванням, і мамі нашого учня Іллюші Вангели, яка після великої дози опромінювання потребує фінансової допомоги для продовження боротьби з хворобою.

Вчімо наших дітей справам милосердя не словами, а власними вчинками!

Третьої суботи місяця листопада запрошуємо на нічні чування біля Чудотворної ікони Матері Божої "Надія Безнадійним".
 
В ніч з 16 на 17 листопада молитимемось разом із владикою Йосафатом, єпископом Чернівецьким.
 
Під час молитовних чувань владика Йосафат освятить запрестольний хрест та рипіди, подаровані Катедральному соборові спільнотою соціального служіння.
 
Також разом із нами будуть молитися сестри-служебниці, які співатимуть литійні стихири до блаженної Йосафати Гордашевської на великій вечірні.
 
Духовні науки виголосять сестра Ореста та отець Любомир Іваночко.