У Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбулися перші нічні чування перед іконою Матері Божої Чернівецької «Надія безнадійним» у новому 2020 році.

Розпочали молитву колядками хор Катедрального собору «Осанна». Після Архиєрейської Вечірні, яку очолив владика Йосафат Мощич, отець Ігор Посоленик виголосив духовну науку про важливість реалізації життєвого покликання, довіри та послуху Божій волі.

Опісля традиційно провели вервицю паломники з Івано-Франківська та катедральна спільнота «Матері в молитві». Духовенство з вірними молилися молебень до Пресвятої Богородиці та за оздоровлення всіх потребуючих, після чого владика Йосафат покладанням рук благословляв паломників та парафіян храму.


Завершилися чування Архиєрейською Божественною Літургією. Єпископ Йосафат у проповіді про блудного сина зазначує, що «Отець проявляє милосердя до своєї дитини, яка повернулася додому, втративши свою колишню подобу. Приймає не як слугу, а як сина, влаштовуючи бенкет.

Блудний син своїми гріхами віддаляється від життєвої мети, втрачає людську гідність. Батько показує нам образ істинного Бога, який не відрікається, а чекає навернення грішника щоб повернути йому гідність. Просімо, щоби наше серце не шукало собі замінників, не розмінювалось на дрібниці, а перебувало у стосунках з Господом».