Єпископ Чернівецький преосвященний владика Йосафат (Мощич) 6 серпня 2019 року взяв участь у єпископській хіротонії владики Іосифа Паулеця та затим інтронізації – введення єпископа на престіл Римо-Католицької єпархії в Яссах (Румунія). В цей день християни нового календаря святкували Преображення Господнє. Варто зауважити, що Яська єпархія РКЦ найчисельніша в Румунії. На святкування в Ясси прибули понад 15 єпископів з Румунії та за кордону, близько 400 священиків, богопосвячені  особи, представники державної влади та численні миряни.

Життя людини, яка вірить у Бога, відрізняється від невіруючої, як життя особи, яка бачить, від незрячої. Адже віра – прозріння. Віра – це особистий акт, коли я відкриваюся на Божу присутність і її приймаю – тоді все моє життя стає інакшим.

На цьому наголосив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав під час своєї проповіді до вірних у неділю, 4 серпня 2019 року, в рамках Всеукраїнської патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої – Покровительки Галицького краю в селі Крилос (Давній Галич).

Коли людина слухає Бога, то впускає силу Творця у своє життя. На цьому наголосив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Святослав у неділю, 14 липня 2019 року, під час Архиєрейської Божественної Літургії, яка відбулася в рамках цьогорічної Загальнонаціональної прощі до відпустового місця «Зарваниця».

У богослужінні взяли участь вірні з різних куточків України та з-за кордону. Прибули чисельні паломницькі групи з Італії, Франції, Данії, Чехії, Словаччини, Польщі, Росії та Казахстану, Східної України та Криму, близько 200 священників та представники влади. Значна частина вірних ішла до Зарваниці пішки. Традиційно у перший день прощі відбулася зустріч з молоддю і багатотисячний похід зі свічками від парафіяльної церкви до чудотворного місця.

Сьогодні, 03 серпня, Чернівецька єпархія відзначає 5-ту річницю єпископської хіротонії владики Йосафата Мощича.

Архієрейська хіротонія відбулася 3 серпня 2014 року під час ІІІ-ої Всеукраїнської пішої прощі до чудотворного образу Матері Божої у с. Крилос (Давній Галич) (Галицький район, Івано-Франківська область). Головним святителем став Блаженніший Святослав Шевчук, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви у співслужінні із архиєпископом і митрополитом Львівським Ігорем Возьняком та архиєпископом і митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишином.

Преосвященний владико! Духовенство та миряни Чернівецької єпархії щиро дякують Господеві за дар Вашого життя та покликання. Ми вдячні Богові, який вибрав Вас  «і призначив, щоб ви йшли і плід принесли, та щоб тривав ваш плід, а й щоб усе, про що б ви тільки попросили в Отця в моє ім'я, дав вам» (Йо. 15:16).

08-10 липня молодь Чернівецької єпархії брала участь у сплаві на байдарках Дністровським каньйоном. Подорож Дністром була поєднана з реколекційними науками, які проводив о. Лука Михайлович, студит, духівник Українського Католицького Університету.

Одна із учасниць сплаву, Роксана Походжай, так написала про свої враження: «Ця мандрівка була схожою на життя в цілому, на його ідеальний зразок, а може на притчу. Маленька спільнота, яку об`єднало Слово, пливе в хитких човниках за течією. Мальовничі краєвиди, цікаві зупинки, спільні трапези, духовні навчання, фізична втома, трохи екстриму. Особливе враження справила Свята Літургія під відкритим небом, коли до співу людей долучається щебетання птахів, квакання жаб, шелест листя дерев».