Напередодні дня незрячих, що має символічну назву - День білої тростини - відбулася зустріч у Чернівецькому УТОСі.
 
Вступне слово мав колишній голова УТОСу пан Олександр Фесенко. Він розповів історію походження та символіку цього дня, стан та актуальні проблеми товариства сліпих.

Владика Йосафат (Мощич) взяв участь у роботі Ради Церков Чернівецької області. Головуючий на зборах – представник РКЦ всесвітліший отець Анатолій Шпак на початку засідання звершив молитву про заступництво Боже та провід Святого Духа для спільних рішень Ради. До порядку денного представники Церков та релігійних організацій краю включили чотири головні питання:
1.Щодо питань охорони культурної спадщини.

22 вересня парафіяни храму святих Володимира і Ольги м. Вашківців здійснили прощу до Марійського духовного центру Зарваниця. Помолитися в місці особливої присутності Господа та Його матері, а також відвідати Український Єрусалим було великим бажанням усієї парафії. Отець Назарій Мицко, настоятель парафії, разом з усіма прочанами розпочав прощу з ранкової молитви за щасливу дорогу.

З благословення Преосвященного владики Йосафата Мощича 27 вересня та з нагоди празника Воздвиження Всечесного Хреста в церкву Преображеня Господнього в м. Хотині провели невеличке паломництво духовенство та вірні Чернівецької Єпархії. Отець Юрій Перхун та парафіяни церкви Преображення Господнього радо зустрічали отця Володимира Борового та вірних прочан. У день празника Воздвиження Чесного Хреста ми спільно молилися за мир в Україні, за становлення та духовну розбудову молодої Єпархії.

17 вересня у Чернівцях з ініціативи та благословення єпископа Чернівецького преосвященного владики Йосафата (Мощича) відбувся формаційний вишкіл для душпастирів. Тренінг провів голова Центру протидії корупції УГКЦ Петро Дарморіс. Священики єпархії детально розглядали   прояви корупції, якими просякло українське суспільство. На зустрічі йшлося про механізми хабарництва, вимагання, шахрайства, відмивання грошей,  таємної змови, зловживання посадовим становищем, непотизм (кумівство) та інші види корупційних дій.