Вже традиційно, у третю суботу квітня, в Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбулися молитовні нічні чування, які очолив єпископ Чернівецький, преосвященний кир Йосафат (Мощич). Розпочалися чування з Архиєрейської Вечірні. Опісля, I науку виголосив о. Руслан Боровий, в якій закцентував увагу на довірі до Бога: «Молячись до Небесного Отця, ми кажемо: «Нехай буде воля Твоя», проте, чи довіряємось ми цілком тому, чого для нас бажає Господь?!  Скільки у нашому духовному житті є страху за нас самих?...

20 квітня в Івано-Франківську відбулася зустріч економів із усіх єпархій та екзархатів УГКЦ з представниками благодійного фонду «Реновабіс» з Німеччини – п. Йоахімом Зауером, п. Ренатою Зінк та п. Мартіном Бушермьолле, які з робочою поїздкою перебувають в Україні. Від Чернівецької єпархії у зустрічі економів взяв участь отець Василь Стефанко - адміністратор парафії Святих Апостолів Петра і Павла (м.Вижниця).

На парафіях Чернівецької єпархії провели великодні гаївки. Так, у суботу 14 квітня, гаївки відбулися на парафії Різдва Пресвятої Богородиці та св. Антонія, що по вул.Капеланській. Організувала їх молодь Товариства українських студентів-католиків «Обнова». Співали й танцювали всі. У родинній та затишній атмосфері, дорослі і діти разом об’єднавшись, радісно хвалили воскреслого Христа.

У першу неділю після Пасхи, на Провідну неділю, єпископ Йосафат відвідав могили душпастирів, які служили на Буковині. Одразу після Божественної Літургії в катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці, єпарх Чернівецький у супроводі адміністратора катедри отця Валерія Сиротюка прибули на «Руське» кладовище Чернівців – історико-культурний заповідник міста.

Святіший отець Франциск, Папа Римський запросив до Риму з 7 до 11 квітня 2018 року всіх отців Божого Милосердя. Як вже було повідомлено раніше, Вселенський Архієрей безтерміново (до особливих розпоряджень) продовжив свій мандат отцям-місіонерам Божого Милосердя. Папська рада з нової євангелізації приготувала  на ці дні програму молитви та вишколу місіонерів.