Сьогодні, 21 квітня, в день свята Входу Господнього в Єрусалим правлячий Єпископ Чернівецької єпархії преосвященний Йосафат Мощич очолив Божественну Літургію у соборі Успіння Богородиці.

В часі Літургії Архієрей зачитав послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю, в якому Патріарх закликає молодь бути відповідальними за свій вибір. «Сьогодні вся наша Церква прикликає благодать святого Духа на нашу молодь із вірою в те, що її вибір, як і вибір усього нашого народу, буде доброю новиною Україні та світові, подібно як вибір єрусалимської молоді став славною частиною Євангелія самого Христа».

У ніч з 20 на 21 квітня відбулися традиційні нічні чування біля чернівецької чудотворної ікони Матері Божої «Надія безнадійних». Традиційно вони розпочалися архиєрейською вечірнею, яку очолив владика Йосафат Мощич. Під час чувань духовні науки для паломників проводили Владика Йосафат Мощич та о. Іван Шуфлат.

Під час нічних чувань кожен вірний мав можливість помолитися перед чернівецькою чудотворною іконою Матері Божої «Надія безнадійним», яка зібрала цієї ночі багато прочан з Франківщини, Тернопільщини та Львівщини.

Завершилися чування Архиєрейською Божественною Літургією, під час якої владика Йосафат зачитав Послання Блаженнішого Святослава до молоді на Квітну неділю.

Товариство Українських Студентів-Католиків "Обнова" 11-14 квітня провело реколекції спільно з молоддю Чернівецької єпархії в Язловецькому замку на Тернопільщині.

Про досвід реколекцій пише обновлянка Ірина Ляльчук:

«Цього разу я відповіла згодою, і стала частинкою Обновлянських реколекцій в Язлівці.

Продовжуючи 20-літню традицію, вірні парафії Всіх святих українського народу м. Сторожинця знову взяли участь у прощі до Гошева.

Під час паломництва учасники молилися на Божественній Літургії у своїх намірах за щасливі вибори, воїнів та мир в Україні. Частиною прощі стала також молитва хресної дороги, яку прочани проходили, несучи хрест.

Військовий капелан о. Василь Гасинець відзначений дипломом Національного конкурсу "Благодійна Україна-2018" у номінації "Волонтер року" (ІІ місце).

 Національний конкурс "Благодійна Україна" – щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією "Асоціація благодійників України" з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні.