З великою радістю повідомляємо, що через два тижні до нас повертається Чудотворна ікона Матері Божої Чернівецької «Надія Безнадійним». Із листопада 2019 р. ікона знаходилася у Львові на реставрації.

В цей особливий час, коли всі ми потребуємо надійного захисту, ми знову будемо молитися перед іконою в намірі за збереження нашого міста та народу. Ми віримо, що і тепер Матір Божа стане нам надійною охороною в часі небезпеки і навіть для тих, хто вже втратив надію.

Ми будемо щиро вдячні за кожну Вашу найменшу пожертву, яка стане також і Вашою часткою в реставрації та прославі ікони. Нехай відновлений лик Богородиці та Ісуса відновить і в нас образ і подобу дітей Божих.

Пресвятая Богородице, спаси нас!

У зв’язку з неможливістю багатьох людей відвідати богослужіння в храмі, Чернівецька єпархія УГКЦ пропонує можливість долучитися до молитви онлайн, яка транслюватиметься із Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівців за посиланням:
https://bit.ly/2vF3Atf

Наголошуємо, що Літургія онлайн завжди є тільки пропозицією для тих, хто, у зв’язку з різними причинами, не зможе прийти на Службу Божу до свого храму і не може бути повноцінною заміною участі в храмі.

РОЗПОРЯДОК БОГОСЛУЖІНЬ
Катедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці, вул. Руська, 28.

НЕДІЛЯ - 22 березня
07:30 Божественна Літургія.
09:00 Божественна Літургія.
10:00 Божественна Літургія.
12:00 Божественна Літургія.
14:00 Божественна Літургія.
16:00 Божественна Літургія.
18:00 Божественна Літургія.

Відповісти вселенськістю молитви на пандемію вірусу закликав Папа Франциск, оголошуючи про дві молитовні ініціативи та висловлюючи солідарність із населенням Хорватії, що постраждало від землетрусу.

 

Перед обличчям тривоги, яку переживає світ, Папа Франциск запросив усіх християн об’єднатися наступної середи в молитві. Після молитви «Ангел Господній» у неділю, 22 березня 2020 р., він звернувся із наступним закликом:

 

«Дорогі брати й сестри, в ці дні випробування, в той час як людство тремтить перед загрозою пандемії, хочу запропонувати всім християнам об’єднати свої голоси, звертаючись до неба. Запрошую всіх Глав Церков і провідників всіх християнських спільнот, разом з усіма християнами різних конфесій, призивати Всевишнього, Всемогутнього Бога, одночасно проказавши молитву, якої нас навчив наш Господь Ісус. Отож, запрошую всіх чинити це багато разів протягом дня, але також разом проказати “Отче наш” наступної середи, 25 березня, опівдні. Нехай же в день, коли чимало християн спогадують Благовіщення Пречистій Діві Марії про Втілення Слова, Господь почує одноголосну молитву всіх Своїх учнів, які приготовляються святкувати перемогу Воскреслого Христа».

15 березня на парафії Рівноапостольного князя Володимира с. Селятин Вижницького протопресвітеріату, відбулося представлення нововисвяченого священника о. Ігоря Кульчицького. Декретом преосвященного владики Йосафата о. Ігор призначений адміністратором парафії у с. Селятин.

Перед Літургією протопресвітер Вижницький - о. Василь Стефанко - представив парафії о. Ігора та зачитав дерет владики Йосафата для всіх присутніх.

Приміційну Літургію отець служив разом з отцем Василем і отцем Віталієм Вінтоняком, який до цього часу опікувався даною парафією.