З нагоди свята Введення в храм Пресвятої Богородиці на парафії Різдва Пресвятої Богородиці та св. Антонія, що на вулиці Капеланській у м. Чернівцях, відбулась Архиєрейська Божественна Літургія.

Очолив святкову Літургію преосвященний владика Йосафат Мощич. У своїй проповіді єпископ наголосив на важливості в житті кожної людини вибудування правильних пріоритетів, приводячи в приклад вибір Марії, про яку ми чули в сьогоднішньому Євангельському уривку.

Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ, 9 грудня (неділя) о 12:00 очолить урочисту Літургію в Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці у Чернівцях. Патріарх також освятить головну частину храму – святилище, – яке нещодавно було реконструйоване і розписане у сучасному стилі. Цього дня Блаженніший Святослав поблагословить ще й приміщення єпархіального управління – єпископської курії.

Це буде вже другий візит Предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви у Чернівці. Вперше Патріарх приїздив у наше місто у листопаді 2017 року, коли було урочисто проголошено про створення Чернівецької єпархії УГКЦ і відбулася інтронізація владики Йосафата (Мощича) на правлячого єпископа єпархії. Після завершення Літургії (орієнтовно о 14:00) Блаженніший Святослав поспілкується з місцевими журналістами.

25 листопада в день пам’яті священномученика Йосафата у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях відбулася Архієрейська Літургія. Вірні парафії молилися разом зі своїм єпископом Йосафатом, владикою Василієм, єпископом Коломийським, синкелом у справах духовенства Івано-Франківської Архиєпархії о. д-ром Олегом Каськівим та священиками Чернівецької єпархії. Духовенство разом із вірними просили у Милосердного Господа багатих земних та небесних ласк для владики Йосафата, який святкував свої іменини. Під час Літургії владика Василій виголосив проповідь, у якій звернув увагу на подвиги мученика Йосафата за Христову віру та єдність Його Церкви.

27 листопада 2018 року владика Йосафат (Мощич), Правлячий єпископ Чернівецької єпархії, взяв участь у конференції «Подорожі віри та зустрічі», яка відбулася у Страсбурзі. У заході також взяв участь кардинал Анджело Баньяско, Архиєпископ Генуї та Президент ССЕЕ.

"Перша революція гідності відбулася 2 тисячі років назад, коли Бог став людиною.Людська гідність закорінена у воплоченні Бога," - такими словами звернувся владика Йосафат до близько ста учасників зустрічі на Центральній площі міста Чернівців, які відзначали День гідності та свободи.