З благословення Правлячого єпископа Чернівецької  єпархії преосвященного кир Йосафата, розпочав роботу сайт Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці  Чернівецької єпархії  www.sobor.cv.ua

Як повідомив адміністратор парафії Катедрального Собору всечесний отець Валерій Сиротюк: « Із створенням Чернівецької єпархії з’явилась потреба  освоєння нових медіаресурсів. 

Кожна парафія нашої єпархії отримала зарядження владики Йосафата – висвітлювати життя парафії, парафіяльних спільнот, відкривати парафіянам план і стратегію розвитку живої парафії. Звичайно,  катедральна парафія на сьогодні є найчисельнішою і  багато в чому є взірцевою спільнотою. Тому ми дуже радо відкриваємо роботу парафіяльного сайту. Забігаючи наперед одразу скажу, що в перші  дні, чи навіть місяці роботи сайту, деякі розділи ресурсу будуть працювати в тестовому режимі і можливо будуть адоптуватись до вимог та побажань, але в цілому саме так ми хотіли бачити інтернет обличчя нашої великої Чернівецької родини. Серед розділів сайту є історія парафії. Сподіваюся з допомогою наших істориків, особливо пана професора Нестора Мизака та історика пана Андрія Яремчука ми заповнимо історичні прогалини парафіяльного минулого. Надіюся побачити детальну хронологію священичого служіння всіх душпастирів храму за ввесь 200 літній період. Думаю багатьом із нас буде цікаво запізнати біографії наших буковинських панотців. На нашому сайті є інформація для прочан до Чудотворної  ікони Матері Божої Чернівецької. Інформація для тих хто шукає Бога через прийняття Святих Таїнств. Що потрібно знати, щоб охреститися ? Що необхідно знати молодятам щоб отримати Святе Таїнство Вінчання ? Як приготуватися до Сповіді? На всі ці запитання є відповідь на сторінках www.sobor.cv.ua  Там ви знайдете розклад богослужінь та новини із життя парафії».

Адміністрація сайту сердечно запрошує дописувачів мирян, чекаємо на допомогу літературних редакторів, журналістів, фото кореспондентів. Сподіваємось почути конструктивну критику на нашу адресу. Просимо про поширення адреси сайту серед користувачів інтернет мережі.

Вітаємо сердечно всіх з Новим Божим Роком та новим медіаресурсом в Чернівецькій єпархії УГКЦ.

Адміністрація сайту www.sobor.cv.ua