Майже три сотні богопосвячених осіб побували у Чернівцях на прощі 10 лютого. Вони привітали Буковину гучною колядою, яка лунала ще із перону вокзалу. Молодь і парафіяни Чернівецької єпархії УГКЦ мали чудову можливість особисто поспілкуватися з братами і сестрами різних згромаджень. Про своє покликання прес-службі єпархії з радістю розповіла монахиня чину сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, сестра Веніамина.

Цікаво, що минулого року згромадженню виповнилося 125 років і саме в цей день сестра склала вічні обіти послуху і чистоти, виявила велике бажання пожертвувати Богові своє молоде життя. Ісус Христос сказав: "Коли хтось хоче йти за мною, хай зречеться себе самого, візьме на себе хрест свій і йде слідом за мною" (Мр. 8,34). "Мій шлях розпочався 10 років тому, коли я свідомо вирішила посвятити життя Богу, - розповідає сестра Веніамина. -  Важливу роль відіграла прищеплена матір´ю ще з дитинства любов до Христа, а також діяльність сестер монастиря в смт. Перегінське. Саме тут я виросла, почала співати в церковному хорі, згодом долучилася до допомоги монахиням і розпочала активну діяльність у житті спільноти. Мене захоплювала щирість, покірність сестер.Через деяких час зрозуміла, що хочу бути такою як вони". Звичайно на шляху сестри було чимало сумнівів і випробувань, але вона дякує Богу за підтримку, за своїх друзів і родину.

Сестра Веніамина закликає: "Не забувайте про навколишній світ, але через Слово Боже будуйте свої власні стосунки з Господом. Шукайте Його і не важливо чи ви перебуваєте у подружжі чи у монашому стані. Бажаю всім розвивати вміння розпізнавати Божу волю, слухати в тиші і перебувати в мирі, який дарує лише Христос!"

Для прес-служби єпархії повідомила Тетяна Комар