Як повідомила прес-служба Івано-Франківської Архієпархії,  Правлячий єпископ Чернівецької єпархії кир Йосафат очолив молитву в Крилосі. В ніч з 12 на 13 лютого, 2018 року, в селі Крилос відбулися нічні чування - вірні спільно з духовенством молились до Галицької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці за мир в Україні.

Розпочалися чування із Великої Вечірні, яку очолив Преосвященний Владика Йосафат, йому співслужили священнослужителі та настоятелі з Івано-Франківської духовної семінарії. Продовжилися моління вервицею до Богородиці та Хресною Дорогою, на якій прочани  від стації до стації, роздумували над страстями Ісуса Христа. Тієї ж молитовної ночі,  священики  читали молитви на оздоровлення та благословляли прочан оливою, а Архієрей благословляв покладанням рук.  Духівник семінарії, отець Юрій Павлюк, виголосив духовні роздуми, в яких застановився над чеснотами терпеливості та милосердя, яких конче потребують від нас наші ближні.

Вінцем чувань стала Архієрейська Божественна Літургія, під час котрої владика Йосафат наголосив: "В теперішній час особливо важливим є ще раз акцентувати свою увагу на покликанні кожного з нас - бути сіллю землі, яка повинна додавати смаку суспільству, в котрому живемо".

Усі моління супроводжувались співом братів-семінаристів, котрі в черговий раз беруть  участь у Крилоських  чуваннях та колядками студентів дяківсько-регентського коледжу.

Наступні чування єпископ очолить в своїй єпархії перед  Чудотворною іконою матері Божої Чернівецької в суботу 17 лютого 2018.

Матеріали приготовані за www.ugcc.if.ua