25 лютого завершилися великопосні реколекції, які, як уже повідомлялося раніше, з благословення єпископа Чернівецького кир Йосафата Мощича, проводив ієромонах, отець Василь Іванів. У своїй науці під час Архиєрейської Божественної Літургії в катедрі Успіння Пресвятої Богородиці, він наголосив на одному з дуже важливих покликань – покликанні до Подружжя, адже, як казав св. Папа Іван Павло II: «Сім’я – це маленька Церква, яка є серцевиною всього суспільства».

В родині, завдяки батькам, кожна дитина може пізнати Бога, саме тому так необхідно, щоби стосунки між родиною і Церквою будувалися на основі Слова Божого. Також отець-реколектант звернув увагу на важливості вшанування сьомого дня тижня: «Неділя – день молитов, день подяки, день скріплення душі, день, коли ми можемо з’єднатися з Христом у Пресвятій Тайні Євхаристії».

Під час реколекцій, які тривали 4 дні, о. Василь мав змогу зустрітися також зі спільнотою «Матері в молитві», молоддю та дітьми парафії, закликаючи їх бути місіонарями, берегти в серці Божу Любов та виявляти свою віру добрими вчинками, бо «віра без діл мертва» (Якова 2:17). А в сучасному суспільстві бракує ревних християн, які готові плисти проти течії і не бояться йти вузькою дорогою. Своїми науками отець Василь в особливий спосіб показав, що, тільки керуючись Божим Словом, ми зможемо віднайти справжнє щастя, адже «всі незгоди в церкві і в державі – це брак знання Божого Слова» (митрополит А. Шептицький), а Біблія – це єдине та справжнє джерело, з якого ми щодня повинні «черпати їжу» для душі.

По завершенню реколекцій владика Йосафат подякував ієромонаху, отцю Василю Іваніву і подарував книгу з історії УГКЦ на Буковині.

Для прес-служби єпархії повідомила Надія Цьомко

Фото Тетяни Комар, Мар'яна Лазарука