З 23 – 25 лютого на парафії Вознесіння Господнього в с. Рідківці Новоселицького району Чернівецької єпархії тривали великопосні реколекції, які проводив о. Любомир Іваночко. Реколекції розпочалися Літургією Передосвячених Дарів, а відтак була виголошена перша наука: «Чоловік житиме не самим хлібом, а кожним словом, що виходить з уст Божих». (Мт. 4, 4).

У храмі чисельно зібралась парафіяльна громада. Вірні приступали до Святих Таїн Покаяння і Євхаристії. Відчувалося духовне піднесення від слухання слова Божого. В церкві панував молитовний дух. Отець Любомир увесь час наголошував вірним на тому, що необхідно перебувати постійно в Божому Слові. Говорячи про значення Великого посту, реколектант висловив: «Час посту – час повернення до дому Батька…Час подорожі – час зустрічі пережиття доторку Божої любові, присутності Бога в нашому житті…Час посту – час наближення до Бога, перебування в Його серці, в Його обіймах».

Після кожної науки о. Любомир читав молитви на оздоровлення та зцілення. Вірні брали активну участь в цьому благословенному часі. Було видно, що вся громада була однією душею, перебувала в постійній молитві та в духовних роздумах. Відчувалося, що Боже Слово торкнулося кожного серця. Була присутня жива віра. Діти та молодь проводили Хресну Дорогу.

Під час реколекцій до храму Вознесіння Господнього завітала спільнота «Радість Слова Божого» с. Коростовичі, яка гарним ангельським співом супроводжувала вірних у цій духовній мандрівці. Також в часі духовних наук було засновано біблійний гурток читання Святого Письма. На завершення реколекцій парафіяни храму Вознесіння Господнього склали щиру подяку о. Любомиру за його душпастирську жертовність, любов, перебування і зростання в Божому Слові.

Для прес-служби єпархії повідомив Петро Похмурський