Чернівецьку єпархію Української Греко-Католицької Церкви 3 березня відвідала делегація духовенства Римо-Католицької Церкви на чолі з єпископом-помічником Львівської Архідієцезії РКЦ Леоном Малим.

 

Владика Леон у супроводі канцлера своєї єпархії, отця Владислава Гримського та настоятеля малої базиліки в Чернівцях отця Анатолія Шпака, близько 12:00, прибули до Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці.  У храмі поважних гостей зустріли Правлячий Архієрей Чернівецької єпархії владика Йосафат та духовенство катедри: отець Валерій Сиротюк, отець Василь Гасинець та отець Руслан Боровий. Братня зустріч духовенства двох обрядів – це візит вічливості прибулого Архієрея до місцевого ієрарха. Як відомо, цього дня відбулось відкриття канонічної візитації Чернівецького деканату Римо-Католицької Церкви, яка в них триватиме до кінця травня.

Зустріч духовенства в греко-католицькій катедрі завершилась спільною молитвою перед Чудотворним образом Матері Божої Чернівецької. Владика Йосафат розповів гостям про перші здобутки молодої єпархії, а адміністратор катедри отець Валерій провів короткий екскурс в історію Успенського храму. Шановні візитери отримали від єпарха книги про Церкву УГКЦ на Буковині, а владика Йосафат у відповідь отримав запрошення на дружній обід духовенства Чернівецького деканату РКЦ.

Вже по обіді того ж дня владика Йосафат Мощич у супроводі духовенства УГКЦ спільно помолився на парафії костелу Воздвиження Чесного Хреста з єпископами РКЦ преосвященним владикою Леоном Малим та єпископом-помічником Львівської Архідіїцезії РКЦ Едвардом Кава.

Прес-служба єпархії