20 квітня в Івано-Франківську відбулася зустріч економів із усіх єпархій та екзархатів УГКЦ з представниками благодійного фонду «Реновабіс» з Німеччини – п. Йоахімом Зауером, п. Ренатою Зінк та п. Мартіном Бушермьолле, які з робочою поїздкою перебувають в Україні. Від Чернівецької єпархії у зустрічі економів взяв участь отець Василь Стефанко - адміністратор парафії Святих Апостолів Петра і Павла (м.Вижниця).

Збори проходили в конференц-залі Івано-Франківського Архієпархіального управління. Зустріч почалася зі спільної молитви і благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина. Опісля владика звернувся до присутніх з вітальним словом і подякував за їхню працю та побажав ще більшої наснаги та ревності у виконанні їхнього служіння.

Йоахім Зауер продовжив зустріч обговоренням питань, передбачених порядком денним. Так само перед зібраними економами єпархій виступили п. Рената Зінк та п. Мартін Бушермьолле.

Під час зустрічі кожен мав нагоду поділитися своїм досвідом праці та проблемами-труднощами, які могли траплятися в їхній діяльності. Після спільної трапези, керівники економічних відділів структур УГКЦ мали можливість провести особисті робочі зустрічі із поважними гостями з Німеччини.

За матеріалами прес-служби Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ