Вже традиційно, у третю суботу квітня, в Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбулися молитовні нічні чування, які очолив єпископ Чернівецький, преосвященний кир Йосафат (Мощич). Розпочалися чування з Архиєрейської Вечірні. Опісля, I науку виголосив о. Руслан Боровий, в якій закцентував увагу на довірі до Бога: «Молячись до Небесного Отця, ми кажемо: «Нехай буде воля Твоя», проте, чи довіряємось ми цілком тому, чого для нас бажає Господь?!  Скільки у нашому духовному житті є страху за нас самих?...

Бог завжди більший від наших уявлень про Нього, Його Любов досконала і безкорислива, Він завжди хоче дати нам більше, ніж ми просимо» (з проповіді о. Руслана). Пізніше, всі спільно розважали над радісними таїнствами Богородичної Вервиці. Згодом, в наступній науці, о. Любомир Іваночко, через притчу про блудного сина пригадав, що ми часто схожі до старшого брата і робимо будь-які справи без любові. Ми звикли уявляти Бога як строгого суддю, натомість, забувши про те, що Він – Милосердний Батько.

 Участь в нічних чуваннях взяли також учасники спільноти Руху Назаретських Родин, харизматичної спільноти та паломники з Бурштина, які, через розважання Святого Письма та ангельський спів, в особливий спосіб допомогли кожному миряну відчути благодать та замислитись над Словом Божим. Опісля владика Йосафат прочитав молитви на оздоровлення, і вже під час Молебню до Пресвятої Богородиці вірні мали можливість прикластися до Чудотворної ікони «Надія Безнадійним». Священики благословляли прочан святим миром, а Преосвященний владика – покладанням рук.

Під час Архиєрейської Божественної Літургії єпископ наголосив на важливості віри в нашому житті. Першими, хто вчить нас вірити в Бога – є наші батьки, сім’я, родина. Саме тому таким цінним є те, щоб родини були по-справжньому християнськими. Тільки віруючи, ми зможемо виконати нашу життєву місію – нести Бога у світ. Важливо просто завжди пам’ятати про милосердя люблячого Отця і Його постійну присутність в нашому житті, згадуючи слова зі Святого Письма: «Глянь! Я записав тебе у себе на долонях». (Іс. 49, 16)

Завершилися нічні чування уділенням повного відпусту прочанам та Архиєрейським благословенням.