В п’ятницю, 8 червня, в рамках дружнього візиту, до Буковини, в новостворену Чернівецьку єпархію завітав д-р Ґерхард Альберт – директор благодійного Фонду католиків Німеччини «Реновабіс». Шановний гість навідався до катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці. Єпископ Чернівецький кир Йосафат зустрів пана Ґерхарда та разом помолився біля Чудотворної Ікони Матері Божої Чернівецької.

Директор німецького благодійного Фонду у супроводі єпарха оглянув господарство катедри, зокрема хід будівельно-рставраційних робіт святилища храму. Також владика Йосафат представив гостю єпархіальне управління нової єпархії та катехитичні класи. Пан Ґерхард цікавився життям молодої єпархії і планами розвитку Церкви на Буковині. Після дружньої зустрічі з єпископом Чернівецьким гості відвідали сусідню парафію Різдва Пресвятої Богородиці, де служить отець Василь Гасинець – директор єпархіального БФ «Карітас». В цей час на парафії Різдва Пресвятої Богородиці відбувався біблійний гурток, тому гість з Німеччини мав ще й нагоду спілкуватися з парафіянами храму.

Пан Герхард мав ще й виключну можливість оглянути столицю Буковини. «Я вражений красою старої частини міста Чернівці, де народилися і писали німецькою славні поети Пауль Целан та Роза Ауслендер», - захоплено сказав Ґерхард Альберт на завершення туристичного маршруту.

Владика Йосафат подякував організації Реновабіс в особі д-р Ґерхарда за багаторічну фінансову підтримку проектів наших єпархій та запевнив про молитву за щедрих жертводавців.

Прес-служба єпархії.