В п’ятницю 8 червня пролунав «останній дзвоник» в недільній школі  Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях. Веселі вакації розпочалися! Радіють діти, радіють батьки. Попереду християнські табори, «Канікули з Богом», оздоровлення з батьками в зелених горах та на синіх морях і звісно все це з Богом. Останній дзвоник – веселий дзвоник. Недільна школа катедри налічує 100 дітей.

Та найбільш з усіх радіють сьогодні «першопричасники». Це їм сьогодні єпископ Чернівецький всім тридцятьом поклав омріяні данадцятки. Діти завершили курс навчання «До першої сповіді і урочистого Причастя». Шістдесят запитань, які були приготовані на іспит виявилися для учнів легкими, а для батьків, котрі також були присутні на підсумковому іспиті – трішечки складними.

Цьогорічний випуск школи – це перший випуск Чернівецької єпархії, тому запросили до недільної школи сьогодні владику Йосафата.

Відкритий підсумковий урок проходив також за участі адміністратора катедри отця Валерія Сиротюка та піддиякона Петра Похмурського. Катехит школи пані Оксана Сиротюк також сьогодні із своїми питомцями складала іспит фахової підготовки. Надзвичайно приємно вразили діти своїми відповідями  усіх присутніх. Владика Йосафат висловив щирі слова подяки учням, батькам та катехиту пані Оксані за якісну працю. На завершення єпарх  Чернівецький уділив дітям своє Архиєрейське  благословення та запросив батьків з дітьми після канікул на другий рік навчання.

Петро Похмурський для прес – служби єпархії.