В понеділок 11 червня 2018 року у Вижниці Чернівецької єпархії відбулось виїзне засідання душпастирів Буковини під головуванням преосвященного кир Йосафата, єпископа Чернівецького. На початку засідання єпарх представив священикам всесвітлішого отця Андрія Нагірняка, керівника відділу соціального служіння УГКЦ, віце-президента Карітасу України, котрий спеціально на запрошення єпископа приїхав із Києва представити парохам тему "Соціального служіння на парафіях". Саме цій темі було приурочено виїзне засідання душпастирів.

Зокрема, отець Андрій розпочав свою науку з представлення відео фільму - науки Блаженнішого Святослава про соціальне служіння. Після перегляду фільму кожен мав можливість коротко представити своє розуміння в контексті науки Блаженнішого про притчу багача і Лазаря.

"Бог присутній не тільки в Пресвятій Євхаристії та у Святих Таїнствах. Бог також присутній в потребуючому",- наголосив отець Андрій, - "Триєдина місія церкви це керигма, Літургія і соціальне служіння".

На зустрічі духовенства головний наголос робився на методиці впровадження в кожній парафії осередків служіння ближньому. Отець Андрій Нагірняк звернув увагу отців Чернівецької єпархії на слова Господні, які переповів нам в Діяннях Апостолів святий апостол Павло:

"Я вам усе показав, що, працюючи так, треба поміч давати слабим, та пам'ятати слова Господа Ісуса, бо Він Сам проказав: Блаженніше давати, ніж брати!" (Ді. 20:35)

В другій половині єпархіальних зборів єпископ Йосафат представив священикам господарські плани на найближчий час, заохотив "робити мале, щоб творити велике" та подякував за добре розуміння і особисту працю в розбудові новоствореної Чернівецької єпархії. Наступні виїздні збори духовенства єпархії відбудуться на парафії Різдва Пресвятої Богородиці в Чернівцях.

Антоній Ромко для прес-служби єпархії.