В той час, як молодші класи недільної школи Катедрального собору в Чернівцях готувалися до Першої Сповіді і урочистого Святого Причастя, старші діти вчилися робити добро своїми руками. Родина Сашка Перебиковського, учня парафіяльної недільної школи, відома багатьом прихожанам храму. Віддавна вже ця родина змагається з тяжкою недугою. Мама Сашка Марина не на показ, а за велінням серця стала донором печінки для рідної сестри Лідії. Здається, це був перший випадок подібної операції в Україні. Боротьба за життя пані Лідії згуртувала багатьох у місті. І ось знову невтішна інформація з білоруської лікарні – недуга перемагає…

На допомогу, щоб підкласти свої дитячі руки, прийшли школярі недільної школи. Задум швидко обговорили, ідея сподобалася всім. Ні, ніхто не буде просити у батьків коштів, і не буде збирати дитячу тацю пожертв. Вирішили на хворобу наступати з тьох сторін - молитва, праця і милосердя.

«Ми своїми руками спечемо пряників і їх розмалюємо, а потім будемо продавати після Служби Божої всім парафіянам»,- так говорили діти поміж себе. Катехит пані Оксана Сиротюк принесла мед, а борошно та яйця - пані Віоріка - мама Анастасійки. Швидко розгорілося дитяче підприємство – малюємо, молимось, наступаємо на біду разом.

Урок милосердя закінчився на відмінно. Цієї неділі 10 червня малі підприємці заробили біля Катедрального собору в Чернівцях 6000 гривень. Навіть малими кроками можна здолати великі відстані.

Антоній Ромко.