Цьогорічне свято Пресвятої Євхаристії на Садгірській парафії Покрови Пресвятої Діви Марії святкували по-особливому. Вперше до святого Причастя приступили діти парафії. Ще зовсім недавно наймолодші члени громади стали школярами катехитичного класу, а вже сьогодні їх Ісус покликав у доросле духовне життя. П’ятеро дітей разом з батьками та парафіянами йшли за євхаристійним Ісусом в урочистій ході навколо церкви.

Співав величально хор, парох громади прочитав з чотирьох сторін храму святе Євангеліє, а першопричасники стелили дорогу для Ісуса пелюстками живих троянд.

До храму діти увійшли, як Христові наречені – невинні і чисті. Кожну дитину до святині заводили хрещені батьки по під рушники, яких тримали рідні мама й тато.  Для діток на переді храму  спорудили почесні місця, тому Святу Літургію юні серця слухали уважно.

Кожного причасника, як годиться, привітали рідні та друзі. А  отець Володимир Боровий  вручив дітям свідоцтва з нагоди пам’ятного дня.

У добрий час, із Господнім Благословенням, наші христові "воїни", бо ви сьогодні вступили у своє свідоме  життя. Не будьте спраглі ніколи! Бо сказано у Святому Письмі: “Хто не їстиме мого тіла і не питиме моєї крові – не матиме життя в собі. Хто їсть моє тіло, п’є мою кров – не має спраги ніколи”.(Ів. 6:35.51)

Анна Скрипська для прес-служби єпархії