Традиційно у третю суботу місяця у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбулися нічні чування. Як вказувалося в анонсі цього разу моління були справді унікальні. Єпископ Чернівецький преосвященний кир Йосафат запросив літургіста, ліценціата з богослов`я, викладача Українського Католицького Університету пана Максим Тимо прокоментувати значення Вечірньої та Утрені. Новий досвід дозволив вірним не лише спільно помолитися, а й отримати глибокі розяснення цих богослужінь. Зокрема, пан Максим підкреслив роль псалмів, які складають основу Вечірні та Утрені не лише як хвалебні пісні, а як щира і жива розмова з Богом. 

 

Продовжилися моління Богородичними вервицями: прочани разом із духовенством розважали над Радісними і Славними таїнствами, славили Пречисту Діву піснями : «Радуйся, Маріє, я перед тобою. Радуйся, Маріє, Господь з тобою!»

Під час чувань вірні прикладалися до Чернівецької чудотворної ікони Матері Божої  «Надія Безнадійним», просили Її заступництва і дякували за отримані ласки. 

Опісля священики  читали молитви на оздоровлення та намащували прочан святим миром.

Завершилися чування Божественною Літургією, в часі якої  о. Любомир Іваночко роздумував над темою довіри до Господа, ділився власним досвідом як поручити своє життя у Божі руки. Нам не варто турбуватися про своє майбутнє, адже Господь як люблячий батько подбає про нього.

«Шукайте ж перше Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться» Мт.6:33