«Небо в 7» - так називався дитячий табір катехитичної школи  святого Антонія, що діє при парафії Різдва Пресвятої Богородиці та святого Антонія міста Чернівці. Авторами ідеї стали: парох отець Василь Гасинець, катехит пані Оксана Гасинець та духівник табору отець Назарій Мицко. Табір зібрав 25 маленьких, але щирих сердець різного віку, які вирушили у цікаву подорож до села Гошів. Це місце  відоме Чудотворною іконою та двома монастирями. Одним  з них це монастир сестер Пресвятої Родини у якому таборували діти з Чернівців.

Розпорядок дня був насичений всілякими атракціями. Кожен новий день  розпочинався  Службою Божою. На Святій Літургії отець Назарій виголошував дитячі науки. Щодня діти мали можливість сповідатися. Після молитви всі поспішали на смачний сніданок, а вже після розпочиналася катехизація, розважання над Святим Письмом.

Активний відпочинок – це ще одна умова християнського табору – гра у футбол, волейбол, теніс, командні змагання. Аніматори табору навчали дітей бансів та веселих забав.

Дитячі виїзні екскурсії стали родзинкою таборування,  а саме   екскурсія до музею спадщини Вигодської вузькоколійки, проща до Чудотворної Гошівської ікони, котра знаходиться у Василіанському монастирі. Побували Чернівецькі діти і у Івано-Франківській духовній семінарії імені священомученика Йосафата.

Цікавою для дітей стала зустріч з психологом   Іриною Вишинською, яка провела тренінг «На зближення та дружбу».

Кожен вечір розкривав таланти маленьких акторів. Діти розігрували спектаклі на теми казок, театр тіней, ніхто не гаяв часу надаремно. А завершувався день спільною молитвою в подяці до Господа.