У Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбулися перші нічні чування перед іконою Матері Божої Чернівецької «Надія безнадійним» у новому 2020 році.

Розпочали молитву колядками хор Катедрального собору «Осанна». Після Архиєрейської Вечірні, яку очолив владика Йосафат Мощич, отець Ігор Посоленик виголосив духовну науку про важливість реалізації життєвого покликання, довіри та послуху Божій волі.

Опісля традиційно провели вервицю паломники з Івано-Франківська та катедральна спільнота «Матері в молитві». Духовенство з вірними молилися молебень до Пресвятої Богородиці та за оздоровлення всіх потребуючих, після чого владика Йосафат покладанням рук благословляв паломників та парафіян храму.

Третьої суботи місяця липня запрошуємо на нічні чування біля Чудотворної ікони Матері Божої "Надія Безнадійним".

В ніч з 20 на 21 липня молитимемось разом із владикою Йосафатом, єпископом Чернівецьким.

Програма чувань:
21:00 – Велика Вечірня
22:00 – І наука
22:20 – Вервиця: радісні та страсні таїнства
23:10 – ІІ наука
23:30 – Вервиця: славні таїнства
23:55 – Молитви на оздоровлення.Помазання Єлеєм. 
Молебень до Богородиці
01:00 – Архієрейська Божественна Літургія
02:50 – Уділення повного відпусту прочанам.

Нагадаємо також, що папа Франциск надав повний відпуст усім, хто примириться з Богом через Таїнство Сповіді, прийме святе Причастя та відвідає як паломники чудотворну Ікону Чернівецьку.

А наприкінці перед перед нею помолиться в намірах Святішого Отця молитви «Отче наш», «Богородице Діво» та «Символ віри».

Відпуст уділятиметься прочанам кожної третьої суботи місяця під час наших нічних молитв-чувань (початок в 21:00). А також у всі свята, які присвячені Богородиці Марії та на свято апостола Юди Тадея.

Кондак 1

Пресвятій Богородиці на честь материнства, що породила Слово Богочоловіка, Спаса і Відкупителя, ми грішні співаємо подячну пісню. Тебе, що стала Матір’ю світу просимо материнства для неплідних. Взиваємо до Тебе Богородице – подай ласку тим, що хочуть продовження роду мати, щоб ми Тебе великою родиною прославляли повсякчас:
Радуйся Надіє Безнадійним – Покрове материнства!

Чернівецька єпархія готується до відзначення 1-шої річниці від дня свого заснування.

Першою подією в рамках святкувань будуть вже традиційні нічні чування, які відбуваються кожної третьої суботи місяця. Цього разу ми будемо молитися біля чудотворної ікони Богородиці в ніч з 17 на 18 листопада.

Молитва до Надії Безнадійним.

Мати Божа і Мати наша. Знаємо, що Господь промовив до дітей «Шануй  Батька і матір свою, щоб довгими дні твої були» і ще ми чули: «Діти, слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе!» Господь підняв батьківство понад усяку владу на землі. Допоможи нам Пречиста Богородителько владу батьківства гідно переносити, бо й нам інші слова Господні відомі: «Не діти повинні збирати маєток батькам, але дітям батьки». Мати понад всі матері, розтратили ми в суєті своїй, те, що мали зібрати в повноті Ласки Божої, тому не мудрістю Божою сповнили літа свої, а марнотою трудів земних. Та знаємо Тебе як Скарбницю Дарів Божих, що сходять через Тебе. Просимо Тебе Надіє Безнадійним покрий наше немічне батьківство Своїм Материнством, обдаруй синів і доньок наших вірою з висоти, прихильністю до рідних, чистотою намірів, справедливістю діл, християнськими чеснотами. Захисти дітей наших перед путами злого духа, відверни від нагоди до гріха і спокуси, охорони в небезпеці, а в годині нашої смерті прийми сиріт під свій благодатний Покров. На тебе моє уповання Пресвята Богородице, бо Тобі належить хвала, а Богові у Тройці Єдиному Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і навіки вічні. Амінь.