Духовенство  Чернівецької єпархії Української Греко-Католицької Церкви, парафіяльні ради та братства всіх парафій, мирянські спільноти та рухи, молодіжні християнські організації та діти Чернівецької єпархії сердечно здоровлять свого Правлячого Архієрея Преосвященного владику Йосафата з четвертою річницею єпископської хіротонії, яка відбулася У Крилосі (Давньому Галичі),   3 серпня 2014 року.  Чин архиєрейської хіротонії відбувся у рамках Всеукраїнської прощі до Крилоса-Галича. Святителем владики Йосафата був Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, а співсвятителями - архиєпископ і митрополит Львівський Ігор (Возьняк), та архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин).

Того благословенного дня до нашого майбутнього владики Чернівецького промовив Блаженініший Патріарх  Святослав: « … історія не пам’ятає, коли востаннє тут (Давньому Галичі) відбувалися єпископські свячення. Однак сьогодні це сталося. Це великий знак відродження, надії і сили. Тож будьте ви тим знаком для своїх людей!...». І далі Патріарх продовжив:  «Сьогодні владика Йосафат поклав на Божий престол своє життя і через його служіння Господь буде животворити та кормити свою Церкву. Бо завданням єпископа є навчати і проповідувати Євангеліє, освячувати народ Святими Тайнами Церкви і скеровувати люд до Бога. Нехай Дух Святий через вас освячує людей, а ваше слово буде словом Доброї Новини, якою через вас Господь хоче потішити серця своїх людей».

Преосвященний владико Йосафате, ми Ваше духовенство і миряни в єдності всієї Української Греко-Католицької Церкви підносимо до Господа благання про обильні плоди Духа Святого, які сходять на нас через Ваше Архиєрейство. Ви для нашої Церкви на Буковині є знаком відродження, надії і сили у Христі!.

На Многая Літа владико Йосафате!

Архівний відеоматеріал хіротонії владики Йосафата можна переглянути тут:

https://www.youtube.com/watch?v=hJA8hTFNadg (1 частина)

https://www.youtube.com/watch?v=oNDdVX4eVpE (2 частина)