«З Ісусом завжди», - так називався дитячий духовно-екологічний табір, який вперше відбувся на парафії святих рівноапостольних князя Володимира і княгині Ольги м.Вашківці. Організував табір адміністратор храму о. Назарій Мицко, який також є референтом з питань екології Чернівецької єпархії.

Таборові дні були насичені різними заходами. Кожен день учасники розпочинали зі Святої Літургії, де о. Назарій проповідував Слово Боже, а діти приступали до Св. Тайн Сповіді та Св. Причастя. Також екореферент наголошував на співпраці людини з природою, адже природа є даром Бога для людини. Опісля був смачний сніданок і розпочиналася катехизація, роздуми над Святим Письмом.

Цікавим було проживання малих таборовиків у наметах, розташованих на церковному подвір’ї. Спільно проведений час здружив усіх дітей. Активний рух, а саме - ранкову гімнастику, банси та катехизацію з учасниками табору проводив семінарист Дмитро Белей.

А ще у таборі відбувалися різноманітні спортивні ігри (волейбол, футбол, естафети), які проводив з дітьми Микола Веприк. До таборовиків на запрошення організаторів завітали гості з Чернівців - команда юних футболістів, які зіграли товариський турнір з футболу. Також відбувалися перегляди різноманітних презентацій, відео та фільмів на екологічну тематику. Це все допомагало краще розкрити суть екологічної науки та зрозуміти її значення.

Єднання з природою наповнило малі, але щирі серця ще більшою любов’ю і переживанням за теперішній стан довкілля. Тому з перших днів табору відбувалося сортування побутового сміття, регулярне прибирання території і турбота про все живе довкола. Кожен вечір розкривав таланти маленьких геніїв, які грали і створювали театр тіней, казки, сценки... День завершувався спільною вечірньою молитвою.

Прес-служба єпархії