Щоліта, уже впродовж 10 років, чернівецьке Товариство українських студентів-католиків «Обнова» вирушає у пішу прощу до Зарваницької Матері Божої. Цьогорічне паломництво проходило під гаслом «З палаючими серцями !» та було наповнене роздумами про шлях двох апостолів до Еммаусу, коли Ісус під виглядом незнайомця ішов разом з ними.

«Чи не палало нам серце обом, коли промовляв Він до нас по дорозі, і коли виясняв нам Писання?»(Лука 24;32).

Триденна дорога з Чернівців до Зарваниці була нелегкою, але завжди відчувалася Божа присутність. Чи у ласкавому слові співбесідника, чи у лагідному вітерці посеред поля.

Ювілейна проща - це не лише 10 років мандрівки, а 10 кроків у напрямку до Бога. Духовний «допінг», що дає сили нести Христове світло протягом цілого року. Саме завдяки такому паломництву можна практикувати терпеливість, послужити милосердям, спільно молитися і прославляти Господа піснями.

У Зарваниці молодь разом із духівником о. Русланом Боровим молились перед чудодійним образом Зарваницької Матері Божої, занурювалися у воду з цілющого джерела та здійснили нічну ходу Хресною дорогою.

Нехай радість усвідомлення Божої присутності залишиться між нами! Дякуємо тобі, Небесна Царице, що вкотре обновилися у Христі!

Прес-служба єпархії