Сучасний іконопис, що прикрасив катедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці, на храмове свято зможуть оглянути всі.

В Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці з Божою допомогою завершилися роботи з оновлення вівтаря храму. Як ми вже повідомляли раніше, розписом храму керував львівський іконописець Святослав Владика – магістр іконопису, засновник Асоціації Сакрального Мистецтва, викладач іконописної школи при УКУ.

Історія вівтаря (святилища, Святая Святих) християнського храму відходить до тих ранніх часів християнства, коли в катакомбних храмах передній частині, відгородженою низкою решіткою або колонами з решти простору, ставилася, як святиня, кам'яна гробниця (саркофаг) з мощами святих. На цій кам'яній гробниці в катакомбах звершували Таїнство Євхаристії.

Майстри вже завершили розпис святилища, проте кінцевий етап оновлення та освячення буде здійснено пізніше. Тож на престольний празник Успіння Пресвятої Богородиці кожен вірний зможе зайти до вівтаря та отримати благословення.

Запрошуємо усіх буковинців на храмовий празник до Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці у місті Чернівці у вівторок,28 серпня, на спільну Божественну Літургію, яка розпочнеться о 10:00.

Прес-служба єпархії