У Чернівцях в Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці відбулося святкування престольного празника. Головний храм греко-католиків Буковини, який невдовзі відзначить  200-ліття, вперше святкував такий урочистий день зі своїм  єпископом.

Святкову Божественну Літургію очолив преосвященний владика Йосафат у співслужінні майже усіх священиків Чернівецької єпархії. Серед гостей були також священики та миряни з українських греко-католицьких парохій з Румунії та римо-католицьких громад Чернівців. Після молитви був зачитаний декрет Римської Апостольської столиці про надання Чернівецькій Катедрі, в якій знаходиться чудотворна ікона Матері Божої «Надія безнадійним», привілею повного відпусту кожної третьої суботи місяця, на всі свята Пресвятої Богородиці та свято апостола Юди Тадея.

Напередодні свята львівські майстри іконопису на чолі зі Святославом Владикою завершили розпис стін святилища храму. Оскільки вівтар храму був повністю оновлений і ще не освячений, кожен учасник сьогоднішнього свята мав змогу зайти до вівтаря, поклонитися плащаниці Богородиці та оглянути розпис.

Після водосвяття всі гості були запрошені до традиційних буковинських храмових частувань та співів, які супроводжував дует «Писанка».