22 вересня парафіяни храму святих Володимира і Ольги м. Вашківців здійснили прощу до Марійського духовного центру Зарваниця. Помолитися в місці особливої присутності Господа та Його матері, а також відвідати Український Єрусалим було великим бажанням усієї парафії. Отець Назарій Мицко, настоятель парафії, разом з усіма прочанами розпочав прощу з ранкової молитви за щасливу дорогу.

В часі подорожі до чудотворної ікони Зарваницької Божої Матері паломники молилися вервицю за мир в Україні. Прибувши до святого місця усі відчували дух святості, спокою та молитви. Усі разом молитовно пройшли Хресну Дорогу,яка була щирою і душевною. Отець Назарій проводив навчання, а діти-прочани читали роздуми на молитовних зупинках. Опісля усі разом відвідали новоосвячене місце, Український Єрусалим, де молитовно піднялися Сходами покаяння, побачили красу Богом створеного світу з Давидової вежі,
зцілили свої душевні рани у Гробі Господнім, обмили своє тіло у куполі Витезда та відвідали усі інші місця. Після всього усі парафіяни мали можливість приватно приступити і помолитися перед Чудотворною іконою Зарваницької Божої Матері, яка завжди вислухає та допоможе.

Особливою стала спільна молитва, Свята Літургія усіх прочан у храмі, де перебуває Чудотворна ікона, яку очолив о. Назарій Мицко. Завершенням поїздки було спільне фото, можливість зануритися у джерелі Святої Анни, набрати освяченої води з джерела, приватної молитви у храмі.