З благословення Преосвященного владики Йосафата Мощича 27 вересня та з нагоди празника Воздвиження Всечесного Хреста в церкву Преображеня Господнього в м. Хотині провели невеличке паломництво духовенство та вірні Чернівецької Єпархії. Отець Юрій Перхун та парафіяни церкви Преображення Господнього радо зустрічали отця Володимира Борового та вірних прочан. У день празника Воздвиження Чесного Хреста ми спільно молилися за мир в Україні, за становлення та духовну розбудову молодої Єпархії.

Завершилося богослужіння пішою ходою на територію церкви, яка будується, освяченням реставрованого Хреста та спільною світлиною на пам’ять біля храму. Парох церкви та парафіяни висловлюють щиросердечну подяку всім, хто долучився до спільної молитви, окремо жертводавцям, які в цей день жертвували на будову храму. Нехай мир і Боже благословення перебувають із вами та вашими родинами!

«В єдності сила народу, Боже нам єдність подай!». Молитовна спільність людських сердець, робить нас непереможними воїнами, які поширюють Царство Небесне в нашому суспільстві.

Просимо долучитися до спорудження храму Преображення Господнього у м. Хотині.

Реквізит:

АТ «Ощадбанк»

р/р 26005300472397

ЄДРПОУ: 34090872

МФО: 356334