10-11 листопада також на парафії святих Володимира і Ольги м. Вашківці з благословення владики Йосафата відбулися Дні духовної віднови під назвою «Пізнай правду». Провадили її місіонери спільнот Віднови у Святому Дусі зі Львова та Івано-Франківська.

Молоді люди говорили про найважливіші правди, які творять фундамент християнства, ділилися власним свідченням як жити вірою на щодень, співали християнських пісень та разом молилися.

 

Говорячи про найважливішу правду людського життя – безумовну любов Бога до людини – розповідали також про те, що є перешкодою для того, щоби жити цією правдою. Причина одна – гріх, який віддаляє людину від Бога, спотворює сприйняття себе самого та руйнує стосунки з ближніми. Добра ж новина (Євангеліє) полягає у тому, що Бог свою безумовну любов об’явив в Особі Ісуса Христа. Заради кожного із нас Він став людиною, помер, воскрес і є живим і присутнім сьогодні в Євхаристії, в Церкві, серед вірних.

Разом із парафіянами шукали відповідь на запитання: «Як зростати у вірі і ділитися нею з іншими?» Спільно дійшли висновку: потрібно жити свідомістю, що Бог вірить у тебе, молитися щодня, пізнавати Бога через Його Слово та вчитися свідчити своїм життя про безмежну любов Бога.