"Любитимеш Господа, Бога твого, всім серцем твоїм і всією душею твоєю, і всією силою твоєю".

У ніч з 17 на 18 листопада 2018 року Божого відбулися нічні чування. Ці чування були особливими, адже рік тому Буковина зустрічала блаженнішого Святослава та відбулася інтронізація першого єпископа Чернівецької єпархії – владики Йосафата Мощича.

Розпочалися нічні чування поставленням у піддиякони 2-х семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії, Михайла Паньківа та Олега Савчука. Опісля вірні та паломники з Франківщини спільно молилися Архиєрейську вечірню. Цього разу молодь Товариства «Обнова» долучилася до проведення чувань та провела молитву Тезе, де кожен зміг заглибитися у мелодії та слова Святого Письма.

На нічні чування вперше завітали сестри-служебниці, які привезли мощі блаженної Йосафати Гордашевської та розповіли про історію заснування монастиря, шлях Михайлини Гордашевської до богопосвяченого життя.
Пізніше долучилася до молитви харизматична спільнота. Це спілкування стало особливим, адже кожен міг прославити, подякувати та попросити в Небесного Отця особливої ласки все більше розуміти Слово Боже та сіяти його у людські серця.

В часі прикладання до Чернівецької чудотворної ікони «Надія Безнадійним», владика Йосафат уділяв батьківське благословення, вірні могли прикластися до мощей блаженної Йосафати та отримати послання від Небесного Батька.

Завершилися нічні чування Архиєрейською Божественною Літургією.

По завершенні Літургії, парафіяни Катедрального собору та паломники з Івано-Франківщини привітали владику Йосафата з першою річницею заснування єпархії, та побажали бути добрим Батьком для своєї пастви, ввіреної Йому Богом. Також свій день народження відзначав о. Любомир Іваночко, якого також поздоровили зі святом.

Завершаться святкування створення Чернівецької єпархії 9 грудня. В цей день до нас завітає Отець і Глава УГКЦ блаженніший Святослав.