В неділю, 23 грудня, єпископ Йосафат Мощич з пастирським візитом відвідав парафіяльну спільноту Зіслання Святого Духа у м. Новоселиця.
Миряни разом зі своїм парохом – о. Романом Заморським – зустріли архієрея за давньою українською традицією з хлібом та сіллю. Опісля єпископ поблагословив всю громаду і очолив Божественну Літургію..

У своїй проповіді на Євангельський уривок Лк. 18: 18-27 владика Йосафат закликав кожного запитати себе, як кожен із нас зберігає заповіді Господні Ісус каже: «Якщо хочеш бути досконалим залиши це все, і йди за Мною». Він запросив цього чоловіка у компанію учнів і апостолів, але на жаль він не зміг, бо був прив’язаний до багатства і не хотів слідувати за Христом. Хіба у багатстві полягає наше життя? Важко багатому успадкувати царство Боже.

Єпископ нагадав, що нам треба уникати ілюзій, що дають ресурси цього світу, бо вони не допоможуть спастися. Багатство – це дар Божий, і треба поділитися з ним іншим, придбати інші таланти- насамперед, відкрите серце.

Хто тоді може спастися? Царство Боже дарується безкоштовно з великої любові Бога через смерть і воскресіння Христа. Можна багато чого мати, але може забракнути головного. Владика Йосафат вкінці заохотив кожного переоцінити пріоритети нашого життя, щоби стати вірними друзями Господніми.

Після Літургії архиєрей подякував усій парафії, а також висловив вдячність отцю-пароху Роману Заморському, який своєю працею та молитвою дбає про розвиток спільноти від самого початку створення парафії.

Вкінці учні катехитичної парафіяльної школи урочисто привітали владику Йосафата, отця-пароха Романа Заморського та всіх вірних зі святом Миколая. Також і Святий Миколай з помічниками-студентами Товариства «Обнова» завітав на парафію Зіслання Святого Духа та обдарував кожного подарунками.