28-30 грудня з благословення Владики на парафії святих верховних апостолів Петра і Павла відбулися передріздвяні реколекції, які провів о. Любомир Іваночко та волонтери соціального служіння Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівці.

Темою реколекцій були на дві заповіді любові – до Бога та до іншої особи. Розглянуто було кілька прикладів зі Святого Письма: притча про «праведного сина», покликання Матея, притча про багача і Лазаря. Отець-реколектант під час реколекції використовував метод діалогу з авдиторією, що сприяло більш невимушеній атмосфері, а також пропонував практичні, реальні свідчення служіння ближньому.

В неділю, на завершення духовної віднови, були молитви на оздоровлення, а також всі бажаючі мали можливість приступити до Святого Таїнства Покаяння.

Як плід реколекцій, було засновано парафіяльну спільноту соціального служіння. Парох кіцманської громади Петра і Павла о. Василь Петруняк подякував о. Любомиру та іншим членам реколекційної місії – Вірі Широгоровій, Іванці Калініч та Ганні Попадюк – за чудово проведений час та спільну молитву.