13 січня 2019 в неділю по Різдві парафіяни храму святих рівноапостольних Володимира і Ольги м. Вашківці молилися за родини, в яких сталася втрата дитини до народження.

У Євангельському читанні цього дня описується вбивство Вифлеємських дітей Іродом ради Христа Ісуса і гірке ридання матерів. А сьогодні багато родин та батьків перебувають у смутку через втрату ще не народжених дітей. Церква, як любляча Мати, не стоїть осторонь такого суму і пропонує скористати із служіння фахівців Місії Рахиль.

Місія «Рахиль» — це програма зцілення від ран, що залишаються на людській душі через втрату ненародженої дитини. Її пропонує Українська Греко-Католицька Церква, опираючись на зразках подібного служіння в Римо-Католицькій Церкві США та інших країн.

Місія «Рахиль» є мережею фахівців (священиків, монахинь, психологів, психотерапевтів, медкапеланів, волонтерів), що пройшли спеціальне навчання. Вони забезпечують духовно-психологічну опіку особам, які зіткнулися з проблемою втрати ненародженої дитини (викидень, позаматкова вагітність, аборт, використання ранньо-абортивних засобів, штучне запліднення). Мережа покликана супроводжувати людину на шляху зцілення через подолання смутку за втраченою дитиною, оздоровлення стосунків у сім’ї, відновлення відносин з Богом та воз’єднання з Церквою.

Посилання на сайт Місії Рахиль: http://zdorovia.ugcc.org.ua/opys-misiji-rahyl/