08-10 липня молодь Чернівецької єпархії брала участь у сплаві на байдарках Дністровським каньйоном. Подорож Дністром була поєднана з реколекційними науками, які проводив о. Лука Михайлович, студит, духівник Українського Католицького Університету.

Одна із учасниць сплаву, Роксана Походжай, так написала про свої враження: «Ця мандрівка була схожою на життя в цілому, на його ідеальний зразок, а може на притчу. Маленька спільнота, яку об`єднало Слово, пливе в хитких човниках за течією. Мальовничі краєвиди, цікаві зупинки, спільні трапези, духовні навчання, фізична втома, трохи екстриму. Особливе враження справила Свята Літургія під відкритим небом, коли до співу людей долучається щебетання птахів, квакання жаб, шелест листя дерев».

Учасники сплаву разом молилися на воді та на березі, слухали реколекційних наук та дискутували про суть молитви і духовного життя, спільно молилися Літургію, вечірню та Ісусову молитву, ночували у наметах, разом варили в казанах їжу, допомагали один одному долати труднощі. Словом, за цих три дні стали справжньою спільнотою.

Сплав із реколекціями був організований Комісією у справах молоді Чернівецької єпархії.