Сьогодні, 03 серпня, Чернівецька єпархія відзначає 5-ту річницю єпископської хіротонії владики Йосафата Мощича.

Архієрейська хіротонія відбулася 3 серпня 2014 року під час ІІІ-ої Всеукраїнської пішої прощі до чудотворного образу Матері Божої у с. Крилос (Давній Галич) (Галицький район, Івано-Франківська область). Головним святителем став Блаженніший Святослав Шевчук, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви у співслужінні із архиєпископом і митрополитом Львівським Ігорем Возьняком та архиєпископом і митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишином.

Преосвященний владико! Духовенство та миряни Чернівецької єпархії щиро дякують Господеві за дар Вашого життя та покликання. Ми вдячні Богові, який вибрав Вас  «і призначив, щоб ви йшли і плід принесли, та щоб тривав ваш плід, а й щоб усе, про що б ви тільки попросили в Отця в моє ім'я, дав вам» (Йо. 15:16).

Дякуємо Вам за те, що Ви є між нами видимим знаком служіння Бога своєму народові. Господь вибрав вас справжнім свідком Христа, Доброго Пастиря. Нехай Він наділяє Вас мудрістю, коли ви керуєте паствою, довіреною Вашій люблячій опіці.

Молимо також Пресвяту Богородицю, прославлену в іконі Матері Божої Чернівецької, щоби вона берегла Вас та була порадницею у Ваших архіпастирських справах.