Єпископ Чернівецький преосвященний владика Йосафат (Мощич) 6 серпня 2019 року взяв участь у єпископській хіротонії владики Іосифа Паулеця та затим інтронізації – введення єпископа на престіл Римо-Католицької єпархії в Яссах (Румунія). В цей день християни нового календаря святкували Преображення Господнє. Варто зауважити, що Яська єпархія РКЦ найчисельніша в Румунії. На святкування в Ясси прибули понад 15 єпископів з Румунії та за кордону, близько 400 священиків, богопосвячені  особи, представники державної влади та численні миряни.

Єпископ Чернівецький преосвященний владика Йосафат (Мощич) на богослужіння прибув у супроводі синкела єпархії всечеснійшого отця Валерія Сиротюка та всечеснійшого отця Миколи Николаїшина, генерального вікарія для греко-католиків Румунії.

Преосвященний Іосиф Паулець, до недавного часу був деканом Буковинського благочиння та парафіяльним священиком у римо-католицькій парафії  Святого Іоана Непомука Сучава (80 км. до Чернівців). Доречи отець Іосиф приїздив раніше з іншими священиками, як паломник до Чернівецької чудотворної ікони «Надія Безнадійних» катедрального храму УГКЦ Чернівців.  

6 липня 2019 року Святіший  Отець Папа Франциск проголосив Іосифа Паулеця єпископом Ясів. Того ж дня Святіший Отець прийняв прохання про відкликання єпископа Петру Ґергеля з керівництва Яської єпархії РКЦ, якою він керував 41 рік, а відтепер владика Петру буде служити в Церкві, як єпископ-емерит.

Українські гості подякували сусідам за запрошення відвідати чудове місто на кордоні України та Молдови. Преосвященний кир Йосафат на згадку про відвідини сусідньої румунської єпархії залишив своєму колезі владиці Іосифу ручний дерев’яний хрест роботи українських різьбярів.