Поруч катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці на вулиці Вірменській відбулась будівельна реновація дитячої дошкільної установи. Чернівецький міський голова Олексій Каспрук запросив владику Йосафата освятити дитячу установу, наголосивши, що це особливий дитячий заклад і для Буковини це справді показово, адже в установі будуть разом виховуватися дві двомовні дитячі групи.

Міський голова Олексій Каспрук, передав символічний ключ вихованцям дитсадка.
- Оскільки цей садочок є найновішим і найсучаснішим на даний момент, відповідно вся техніка, всі меблі та обладнання на найвищому рівні. Особливістю цього садочка є його двомовність. Батьки, які приводитимуть сюди своїх дітей, можуть бути впевнені, що й забиратимуть їх здоровими та щасливими, - наголосив мер.

У дитячому садочку "Зернятко" функціонуватимуть дві групи з українською мовою навчання для дітей віком 2-3 років та 2 різновікові групи з румунською мовою навчання. Тут разом набиратимуться знань та досвіду 105 малюків різних національностей.
Преосвященний владика Йосафат (Мощич) у вітальному слові наголосив ще на одній особливості закладу – те, що дитяча установа була збудована на землі, яка за австрійського періоду була у віданні нашої Церкви. «Сподіваюсь благословенна земля на якій стоїть ця споруда також примножить різні благодаті для дітей, батьків та вчителів. Ми готові духовно підтримувати «по сусідськи» дитячий виховний заклад, тим паче маємо для цього всі можливості і засоби…» На останок єпископ подарував директору дитячої установи копію Чудотворної ікони «Надія Безнадійним», а священики єпархії із свяченою водою відвідали всі приміщення оновленої споруди.