З благословення правлячого єпископа Кир Йосафата, з 10 по 13 жовтня, вперше відбулися реколекції для дружин священників Чернівецької єпархії.

Дні духовної віднови проводив о. Захар Михасюта, а гостинно приймав реколекційний дім Місійного товариства святого апостола Андрія в с. Заріччя Надвірнянського району.

Реколекції були поділені на дві частини наук, над якими розважали пані-добродійки, тісно перепліталися зі святою Літургією та молитовним читанням Святого Письма.

Усі науки, ретельно підготовлені, отець Захар побудував на добрій вістці, яку несе нам святе Євангеліє. Наголошував на потребі у близькому житті з Богом, що може принести нам спасіння. Переконання, яке змінює життя, – це те, що є в силах людини – повірити, адже нічого більше для спасіння людина не здатна сама зробити, лише Ісус.

Впродовж наук разом із дітьми проводили час аніматори зі Школи Християнського аніматора Чернівецької єпархії.

«Людина, яка вірить, має розвиватися та дорости до повноти зросту Ісуса Христа,» - о. Захар.

«Мудрість жінки будує дім» каже Слово Боже у книзі Приповідок 14:1. В другій частині наук отець мудро та з підкріпленням у Біблії підносив велич та особливу участь подружжя. Розповідав про таємниці жіночого покликання, завдання жінки, надавав практичні поради з організації сімейного життя та особливої любові до свого чоловіка. Деякі науки видавалися знайомими, а дещо вартувало записати на майбутнє.

Особливо вразили та запам’яталося молитовне читання Святого Письма – Lectio Divina. Це не тільки метод читання, розважання та відкритості почути голос Бога, а ще й чудова можливість відкрити для себе людей, що сидять поруч.

Усі учасниці реколекцій щиро вдячні за навчання та відпочинок, які старанно організував наш Владика Йосафат.