Третьої суботи місяця жовтня запрошуємо на нічні чування біля Чудотворної ікони Матері Божої "Надія Безнадійним".

В ніч з 19 на 20 жовтня молитимемось разом із владикою Йосафатом, єпископом Чернівецьким.

Під час молитовних чувань владика Йосафат уділить піддияконські свячення студентам 5 курсу Івано-Франківської Духовної Семінарії –
Ярославові Якимцю, Андрію Михасіву, Іанові Ридвану, студентові 5 курсу Львівської Духовної Семінарії Петрові Дацкові та випускникам Івано-Франківської Духовної Семінарії Ігореві Романишину та Олегові Куцу.
 
Традиція піддияконського служіння в Східній Церкві є досить давньою. Наприклад, ще у 370 році в цей чин був введений з рук Антіохійського Патріарха Мелетія святий Йоан Золотоустий.

олотоустий.

Духовні науки виголосять о. Віталій Лаврись та о. Руслан Боровий.

Програма чувань:

21:00 – Велика Вечірня
22:00 – І наука
22:20 – Вервиця: радісні та страсні таїнства
23:10 – ІІ наука
23:30 – Вервиця: славні таїнства
23:55 – Молитви на оздоровлення.Помазання Єлеєм.
Молебень до Богородиці
01:00 – Архієрейська Божественна Літургія
02:50 – Уділення повного відпусту прочанам.

Нагадаємо також, що папа Франциск надав повний відпуст усім, хто примириться з Богом через Таїнство Сповіді, прийме святе Причастя та відвідає як паломники чудотворну Ікону Чернівецьку.

А наприкінці перед перед нею помолиться в намірах Святішого Отця молитви «Отче наш», «Богородице Діво» та «Символ віри».

Відпуст уділятиметься прочанам кожної третьої суботи місяця під час наших нічних молитв-чувань (початок в 21:00). А також у всі свята, які присвячені Богородиці Марії та на свято апостола Юди Тадея.