Третьої суботи місяця, 19 жовтня, відбулися нічні чування біля чудотворної ікони Матері Божої "Надія Безнадійним".

Молитовна зустріч розпочалися уділенням піддияконських свячень, чин поставлення на свічконосця читця та співця з рук преосвященного Владики Йосафата Мощича. Відтак розпочалося моління Вечірні, де поставлені піддиякони виконували своє служіння.

Після Вечірні єпископ привітав нових піддияконів та побажав їм зростати у чеснотах та служити Христовій Церкві у своєму стані. "Ті, що вірні", – було почуто з уст кожного піддиякона. Нехай Господь благословляє і скріплює, дає наснаги і сили бути вірним до кінця. "Сказав до нього пан його: Гаразд, слуго добрий і вірний! У малому був ти вірний, поставлю тебе над великим. Увійди в радість твого пана" (з Євангелія від Матея 25:23).

Молитва супроводжувалось чудовим співом братів-семінаристів з Львівської та Івано-Франківської Духовних семінарій, які великою кількістю прибули на чування. Було багато вірних, з різних областей, яким було доручено провадити співану вервицю. Особливо цікавими та повчальними були науки отців Чернівецької Єпархії о. Віталія Лаврися та о. Руслана Борового.

Завершилися нічні чування Архієрейською Божественною Літургією, та уділенням Божого благословення з рук Кир Йосафата, після чого всі заспівали гімн-молитву за Україну "Боже Великий Єдиний".