6 грудня, у п’ятницю, на Центральній площі біля Стіни пам’яті загиблих героїв у Чернівцях відкрили та освятили символічний Дзвін пам’яті. Він прозвучав сотню разів, адже саме стільки буковинців віддали своє життя, захищаючи Україну. Автори пам’ятника створили цей образ у вигляді п’яти крил ангела (5 років війни) та церковного дзвону, який звучатиме на площі у день смерті кожного героя.

Ініціаторка його встановлення – волонтерка Галина Абрам’юк. Серцем композиції є церковний дзвін із парафії Різдва Пресвятої Богородиці та преподобного Антонія Падуанського, парохом якої є багаторічний військовий капелан о. Василь Гасинець.

Чернівецькі архітектори Олександр Кордунян та його дружина Ірина на добровільних засадах виготовили проект цього пам’ятного знаку.

Дзвін пам'яті сьогодні прозвучав на Центральній площі сотню разів, як символ того, що своє життя у боротьбі за Україну віддали сто Героїв з Буковини. Він звучатиме на площі у день смерті кожного героя.

Найближчий клич прозвучить 18 грудня, у день смерті волонтера з Чернівців Романа Шлюсара, який теж належав до спільноти храму Різдва Пресвятої Богородиці та преподобного Антонія Падуанського.

Матеріали та фото: ІА АСС, Шпальта, сторінка о. Василя Гасинця.