Єпископ Чернівецький благословив опублікувати щоденник отця Келестина Костецького.

Вже згадували засоби масової інформації про ювілейний спомин на Буковині з нагоди 100-річчя від дня народження буковинського священника отця Келестина Костецького. Науково-мистецька академія проходила в березні в Чернівецькому катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ. Того ж дня історики Чернівецького Національного Університету імені Юрія Федьковича звернулися до правлячого єпископа Чернівецької єпархії владики Йосафата з проханням благословити на повне видання душпастирської хроніки світлої пам’яті пароха Чернівецького отця Келестина Костецького. Адже рукописи священника, які зберігаються чомусь під «семи замками» у Чернівецькому Краєзнавчому музеї, містять цінну історичну правду про різні історичні події із життя чернівчан.

Професор ЧНУ ім.Ю.Федьковича Нестор Мизак та кандидат наук Андрій Яремчук взялися упорядкувати рукописи славного душпастиря. Було прийняте рішення залишити мову оригіналу без зміни. Преосвященний владика Йосафат доручив єпархіальній комісії у справах сакрального мистецтва та культури очолити видавничу справу та приготував до книги своє переднє єпископське слово.

Видавничий дім «Букрек» в особі директора заслуженого журналіста України пані Дарини Туз-Максимець надрукували «Записи душпастиря». Книга адресована всім небайдужим до славетної історії УГКЦ та проблем її сучасного і майбутнього життя.