У неділю 23 лютого на парафії Покрови Пресвятої Богородиці відбулась зустріч молитовного руху "Матері в молитві" на чолі із головою спільноти - Красновою Вірою та духівником - о. Іваном Шуфлатом.

Після завершення Божественної літургії п. Віра розповіла коротку історію спільноти, деякі побажання та рекомендації щодо даної діяльності. Матері в молитві продовжували молитись у намірах за своїх дітей... Також, подарувавши нашим учасникам спільноти книги та іншу цікаву літературу, п. Віра наголосила, що молитва робить чуда: "буває такий час, що не знаєш, як дитині допомогти (дитячий вік, підлітковий), і тільки помолившись за свою дитину, ти віддаєш її під Божу опіку". Також голова спільноти звернула увагу на те що ми можемо молитись не тільки за своїх дітей , а й, наприклад, за хресних, дітей-сиріт, наших військових, бо вони також чиїсь діти.

На завершення о. Іван Шуфлат дав реколекційні науки, які парафіяни слухали охоче.

На наступний день реколекції продовжувались, темою яких була "Узалежненість". Духівник акцентував увагу на те, щоб собі завжди давати запитання:
- Чим я сьогодні наповнений?
- Що я бачу навколо себе?
О. Іван наголошував на тому, що узалежнення як бочка без дна; починається тоді, коли людина втрачає відчуття міри, дав поради що робити, коли у домі є узалежнена людина і чи потрібно брати на себе наслідки узалежненості.