Катедральний хор «Осанна», яким керує заслужений вчитель України Микола Катеринчук, на третій день Різдвяних свят, з благословення Правлячого Архиєрея кир Йосафата, взяв участь у четвертому регіональному фестивалі “Майданівська колядка”. У Чернівцях 9 січня на Центральній площі спорудили сцену та запросили колядників. Для городян та гостей міста співали представники Чернівецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької та Хмельницької областей.

Чотири роки тому, тут, на цьому місці, під час Революції Гідності зародився фестиваль Майданівської колядки. Поколядувати приїхали аматорські колективи з п`ятьох областей України. Польова кухня, палаючі бочки, шини - відтворили усе так, як було цього дня чотири роки тому на Центральній площі в Чернівцях.

Юрій Скорейко, організатор фестивалю Майданівської коляди, який в ті буремні часи був голосом «Чернівецького майдану» запросив на початок фестивалю помолитися священиків різних конфесій, які молитовно скріплювали віру чернівецького майдану. Адміністратор Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці отець Валерій Сиротюк після спільної молитви виголосив привітальне слово учасникам фестивалю та попросив про молитву за всіх «хто і сьогодні оберігає нашу віру, культуру, народні традиції, хто і сьогодні оберігає наше Різдво від кривавого ірода на Сході Держави…».

У четвертому регіональному фестивалі «Майданівська колядка» взяли участь 20 народних колективів.