Преосвященний Владика Йосафат та всечесні отці Чернівецької Єпархії  щиросердечно вітають о. декана Романа Заморського з Днем народження!

Всесвітліший отче вітаємо Вас з 40 - річним ювілеєм! Ми розділяємо з Вами всю радість святкувань. Ці 40 років Ви прожили в невтомній праці, з повною самовіддачею, великими здобутками для нашої церкви. Глибока віра, працьовитість і жертовність - це ті головні риси, якими Господь наділив Вас, і які є головною рушійною силою у Вашому житті. Бажаємо і молимося, щоб  незважаючи на  безліч обов'язків Ви завжди були, добрим  учнем Христа. Нехай Ваше життя буде прикладом для наслідування, ще багато років. Особливої опіки Матері Божої. Плідної Вам праці на благо нашої Святої Католицької Церкви та слави не від людей, а від Господа.

 НА МНОГІЇ І БЛАГІЇ ЛІТА!

 

 

20 лютого в День пам’яті Героїв Небесної Сотні на Центральній площі м. Чернівців  владика Йосафат Мощич очолив поминальну панахиду за тих, хто віддав своє життя за гідність народу та вільну та незалежну Україну.

У своїй проповіді Єпископ наголосив: «Нема більшої любові, як своє життя віддати за багатьох. Таку любов проявила Небесна Сотня – люди, які відстоювали гідність українців та єдності України. Вони заплатили своїм життям, щоби ми могли мирно жити, мати спільну ідею і морально- християнські цінності».

Сьогодні, 18 лютого, вперше у 2019 році відбулися збори священиків Чернівецької єпархії. На зборах о. Василь Стефанко, економ єпархії, та о. Любомир Іваночко, голова місійно-євангелізаційного відділу, подали звіт діяльності за 2018 рік. Також священики на чолі з владикою Йосафатом обговорили майбутні проекти розвитку парафій, організацію праці в курії єпархії та проведення реколекцій на парафіях у часі Великого Посту.

З 18 по 21 лютого 2019 р. у м. Києві проходить 2 сесія з курсу «Зцілення душевних травм».

Цьогорічний модуль має на меті презентувати практичні моменти у служінні людям із душевними ранами та продовження вивчення  програми курсу.  УГКЦ  на семінарі представляють о. Віталій Воєца , Київська Архиєпархія та о. Назарій Мицко, Чернівецька єпархія. Священики після 1 модуля проводили практичні заняття з групами людей, що потребують допомоги у зціленні.

Коли хворіє тіло, то лікування відбувається фізіологічно. Натомість душевна рана потребує зцілення Словом Божим.

Українське Біблійне Товариство розробило практичний курс «Зцілення душевних ран», який має досвід служіння у багатьох країнах світу, а віднедавна розпочав і в Україні.

У ніч з 16 на 17 лютого відбулися перші у 2019 році нічні чування у Чернівецькій єпархії. Традиційно вони розпочалися архиєрейською вечірнею, яку очолив владика Йосафат Мощич. Під час чувань духовні науки для паломників проводили о. Юрій Перхун, який служить на парафії Преображення Госопднього у м. Хотині, та о. Василь Петруняк, що служитьна парафії святих апостолів Петра і Павла у м. Кіцмань. Священики звернулися до вірних із наукою Божого Слова, зокрема підкреслили, що цей рік є роком сім'ї в нашій Церкві.

Під час нічних чувань кожен вірний мав можливість помолитися перед чернівецькою чудотворною іконою Матері Божої «Надія безнадійним».