10-11 листопада також на парафії святих Володимира і Ольги м. Вашківці з благословення владики Йосафата відбулися Дні духовної віднови під назвою «Пізнай правду». Провадили її місіонери спільнот Віднови у Святому Дусі зі Львова та Івано-Франківська.

Молоді люди говорили про найважливіші правди, які творять фундамент християнства, ділилися власним свідченням як жити вірою на щодень, співали християнських пісень та разом молилися.

 

10-11 листопада 2018 на парафії святих апостолів Петра і Павла, м. Вижниця, проходили дні духовної віднови «Пізнай Правду». Духовну віднову провадили місіонери зі Львова Павло Кравців і подружжя Василя та Ілзе Владацьких.

Упродовж двох днів парафіяни мали нагоду послухати духовні науки, поспілкуватися у групах, поділитися своїм досвідом віри і помолитися.

 

Чернівецька єпархія є наймолодшою в Українській Греко-Католицькій Церкві, однак тішить великими можливостями для активного росту та розвитку. Отож, про першій рік діяльності у Буковинському краї, про виклики та завдання єпархії, а також про майбутні перспективи — розповів в інтерв’ю для Департаменту інформації УГКЦ владика Йосафат (Мощич), Правлячий єпископ Чернівецької єпархії.

Товариство Українських Студентів-Католиків (ТУСК) «Обнова» 10 листопада відзначило 20 років своєї діяльності у Чернівцях.

Святкування розпочалося Архиєрейською Божественною Літургією в Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці. Владика Йосафат подякував Товариству за активну місійну працю в академічному середовищі Чернівців та заохотив ще більше довіряти себе Господеві, від Якого остаточно походить успіх праці навіть при відсутності великих засобів. Після Літургії четверо нових дійсних членів склали присягу на вступ до Товариства. На завершення єпископ освятив ікону блаженного священномученика Миколи Конрада, який був першим духівником Товариства Обнова у 1930-1937 роках у Львові. Ікона написана одним із членів Обнови Віктором Мельником та його батьком.

У ніч з 20 на 21 жовтня відбулися жовтневі нічні чування, які відбуваються у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці кожної третьої суботи місяця. Їх відвідали численні прочани з Чернівецької та Івано-Франківської областей.