Патріарша комісія у справах монашества, збирає до Чернівців Всеукраїнський з’їзд богопосвячених осіб Української Греко-Католицької Церкви. Проща до святині Матері Божої Чернівецької відбудеться з погодження та благословення Правлячого Архієрея Чернівецької єпархії владики Йосафата Мощича.

Всеукраїнська проща до Катедрального Собору Успіння Пресвятої Богородиці Чернівців розпочнеться в суботу 10 лютого 2018 року Божого о 10:30 Архиєрейською Божественною Літургією.

Метою прощі є підтримати новостворену Чернівецьку єпархію та засвідчити єдність Церкви з вірними усіх куточків України. Богопосвячені особи (монахи та монахині) спільною молитвою будуть взивати до Господа за посередництвом «Надії Безнадійним»  про добрі та ревні покликання до монашого і священичого стану в Чернівецькій єпархії.

 Темою прощі є слова з Діянь Апостольських:
«І росло слово Боже та множилось число учнів...» (Ді. 6,7)

Програмою з’їзду передбачена науково-практична конференція, яку приготують  Український Католицький Університет спільно з  кафедрою культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького Національного Університету ім.Юрія Федьковича.

10:30 Архиєрейська Літургія.
12:00 Хресний хід містом.
13:15 Спільна трапеза в "Маестро".
14:15 Наукова конференція у Вірменському храмі (органний зал).
16:00 Екскурсії містом.
18:00 Вечірня.

Запрошуємо на прощу богоспосвячених осіб до Чернівців також і всіх вірних, хто почуває в своєму серці покликання бути учнем Христовим.

 

Прес-служба єпархії.