Третьої суботи місяця липня запрошуємо на нічні чування біля Чудотворної ікони Матері Божої "Надія Безнадійним".

В ніч з 20 на 21 липня молитимемось разом із владикою Йосафатом, єпископом Чернівецьким.

Програма чувань:
21:00 – Велика Вечірня
22:00 – І наука
22:20 – Вервиця: радісні та страсні таїнства
23:10 – ІІ наука
23:30 – Вервиця: славні таїнства
23:55 – Молитви на оздоровлення.Помазання Єлеєм. 
Молебень до Богородиці
01:00 – Архієрейська Божественна Літургія
02:50 – Уділення повного відпусту прочанам.

Нагадаємо також, що папа Франциск надав повний відпуст усім, хто примириться з Богом через Таїнство Сповіді, прийме святе Причастя та відвідає як паломники чудотворну Ікону Чернівецьку.

А наприкінці перед перед нею помолиться в намірах Святішого Отця молитви «Отче наш», «Богородице Діво» та «Символ віри».

Відпуст уділятиметься прочанам кожної третьої суботи місяця під час наших нічних молитв-чувань (початок в 21:00). А також у всі свята, які присвячені Богородиці Марії та на свято апостола Юди Тадея.

Чернівецька єпархія готується до відзначення 1-шої річниці від дня свого заснування.

Першою подією в рамках святкувань будуть вже традиційні нічні чування, які відбуваються кожної третьої суботи місяця. Цього разу ми будемо молитися біля чудотворної ікони Богородиці в ніч з 17 на 18 листопада.

Молитва до Надії Безнадійним.

Мати Божа і Мати наша. Знаємо, що Господь промовив до дітей «Шануй  Батька і матір свою, щоб довгими дні твої були» і ще ми чули: «Діти, слухайтеся своїх батьків у Господі, бо це справедливе!» Господь підняв батьківство понад усяку владу на землі. Допоможи нам Пречиста Богородителько владу батьківства гідно переносити, бо й нам інші слова Господні відомі: «Не діти повинні збирати маєток батькам, але дітям батьки». Мати понад всі матері, розтратили ми в суєті своїй, те, що мали зібрати в повноті Ласки Божої, тому не мудрістю Божою сповнили літа свої, а марнотою трудів земних. Та знаємо Тебе як Скарбницю Дарів Божих, що сходять через Тебе. Просимо Тебе Надіє Безнадійним покрий наше немічне батьківство Своїм Материнством, обдаруй синів і доньок наших вірою з висоти, прихильністю до рідних, чистотою намірів, справедливістю діл, християнськими чеснотами. Захисти дітей наших перед путами злого духа, відверни від нагоди до гріха і спокуси, охорони в небезпеці, а в годині нашої смерті прийми сиріт під свій благодатний Покров. На тебе моє уповання Пресвята Богородице, бо Тобі належить хвала, а Богові у Тройці Єдиному Слава Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, і повсякчас, і навіки вічні. Амінь.

Кондак 1

Пресвятій Богородиці на честь материнства, що породила Слово Богочоловіка, Спаса і Відкупителя, ми грішні співаємо подячну пісню. Тебе, що стала Матір’ю світу просимо материнства для неплідних. Взиваємо до Тебе Богородице – подай ласку тим, що хочуть продовження роду мати, щоб ми Тебе великою родиною прославляли повсякчас:
Радуйся Надіє Безнадійним – Покрове материнства!

Дозволь о материнства Мати,
Неплідність в радість обернуть,
Нехай свій паросток зачнуть
Батьки, що хочуть діток мати.
о.В.Сиротюк

Чудотворний образ Чернівецької Богородиці є святинею церкви Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях – першого на Буковині греко-католицького храму.Ікона має назву «Надія безнадійним», адже молитва перед нею приносить зцілення від багаторічного безпліддя, а також звільнення від алкогольної та наркотичної залежності. Саме тому Чернівецьку Богородицю вшановують - як покровительку родини, перед нею моляться за всіх членів сім’ї, за ласку мудрого і гарного виховання дітей, за розв’язання важких життєвих проблем.