Як вже повідомлялось раніше триває соціальне служіння мирянських спільнот парафії Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці в Чернівцях. На парафії стартував проект під назвою «Я був голодний...», який передбачає безкоштовні  гарячі обіди в парафіяльній їдальні. Кожен мирянин має можливість придбати квиток на безкоштовний обід вартістю 50 гривень та подарувати «запрошення на обід» потребуючому.

Благодійна служба парафії інформує, що за період з 20.06 по 30.06.18 (10 днів) було надано допомоги: благодійними обідами, продуктами харчування, медикаментами на суму 2114 гривень.

При Чернівецькій катедрі щоденно з 12:00 до 14:00 знаходиться волонтер, який видає квитки на безкоштовні обіди голодним і навпаки приймає цільову пожертву 50 гривень на безкоштовний обід. Також біля чергових храму розміщена окрема скляна скринька «Соціальне служіння». 

Запрошуємо однодумців  підтримати проект «Я був голодний…» та очікуємо на промоторів інших проектів соціального служіння: «Я був переселенцем…», «Я був нагий…», «Я був у лікарні…», «Я був у в’язниці…».

На вашу допомогу, підтримку, нові  ідеї чекають в Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці м.Чернівці, вул Руська 28.