• 19 березня 2018 року о. Руслана Борового іменовано канцлером курії Чернівецької Єпархії (Вих. ЧЄ 2018/01).

  • 19 березня 2018 року о. Валерія Сиротюка іменовано синкелом у справах розвитку єпархіальних структур Чернівецької єпархії (Вих. ЧЄ 2018/02).

  • 19 березня 2018 року о. Василя Гасинця іменовано синкелом у справах соціального служіння Чернівецької єпархії (Вих. ЧЄ 2018/03).

  • 19 березня 2018 року о. Володимира Борового іменовано координатором реалізації розвитку стратегії "Жива Парафія" у Чернівецькій єпархії (Вих. ЧЄ 2018/04).

  • 19 березня 2018 року о. Любомира Іваночка прийнято на служіння до Чернівецької єпархії терміном на 5 років (Вих. Івано-Франківськ №32 від 01.02.2018, (Вих. ЧЄ 2018/05)

  • 19 березня 2018 року о. Юрія Перхуна прийнято на служіння до Чернівецької єпархії терміном на 5 років (Вих. Івано-Франківськ №79 від 22.02.2018, Вих. ЧЄ 2018/06)

  • 19 березня 2018 року о. Валерія Сиротюка, о. Василя Гасинеця, о. Василя Стефанка, о. Володимира Борового, о. Романа Заморського, о. Руслана Борового, о. Петра Кравчука, о. Івана Гопка, о. Василя Петруняка, о. Віталія Вінтоняка, о. Любомира Іваночка, о. Юрія Перхуна, о. Юрія Сахарчука, о. Назарія Мицка іменовано членами Пресвітерської ради Чернівецької єпархії (Вих. ЧЄ 2018/07).

  • 19 березня 2018 року о. Валерія Сиротюка, о. Василя Гасинеця, о. Василя Стефанка, о. Володимира Борового, о. Романа Заморського, о. Руслана Борового іменовано членами Колегії єпархіальних радників Чернівецької єпархії (Вих. ЧЄ 2018/08).

  • 19 березня 2018 року о. Василя Стефанка, о. Романа Заморського, о. Петра Кравчука, о. Івана Гопка, о. Василя Петруняка, о. Василя Гасинеця, о. Віталія Вінтоняка іменовано членами Ради з економічних справ Чернівецької єпархії (Вих. ЧЄ 2018/09).

  • 19 березня 2018 року о. Володимира Борового, о. Юрія Сахарчука, о. Назарія Мицка, о. Любомира Іваночка, о. Юрія Перхуна іменовано членами Душпастирської єпархіальної ради Чернівецької єпархії (Вих. ЧЄ 2018/10).

  • 22 березня 2018 року повідомлено, що відповідно до угоди о. Сергію Стефанському наданий дозвіл на переїзд і він стає тимчасово приписаним до Коломийської єпархії терміном до 22 березня 2023 року (Вих. КЄ , Вих. ЧЄ 2018/14);