Під проводом свого правлячого архиєрея преосвященного владики Йосафата Мощича духовенство Чернівецької єпархії активно залучається до різноманітних медіа-проєктів у співпраці із місцевими телеканалами.

У першому медіа-проєкті «Недільне благословення від єпископа» у співпраці із місцевим телеканалом «ТВА/TVA» щонеділі бере участь сам владика Йосафат Мощич. Проєкт присвячений поясненню недільного євангельського уривка та виходить на телеканалі щонеділі о 11:55 та о 20:00.

Переглянути відео «Недільного благословення від єпископа» можна на офіційному youtube-каналі Чернівецької єпархії за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=EY1MKUmmpAw&list=PLymnseqjoUrETZkD1Xb06RKmT54jqdswO

Іншим проєктом цього ж телеканалу є «Інтерв’ю із духівником», на який куратори телепередачі запрошують священників та спілкуються на різні сучасні теми моральності та духовного життя. Зйомки проєкту розпочалися від 15 січня цього року. До прикладу, однією із актуальних тем стало «Сурогатне материнство», про яке із моральної точки зору вміло та фахово розповів о. Руслан Боровий, духівник молодіжної спільноти «Обнова» та адміністратор парафіяльної спільноти у м. Хотині (Чернівецька область).

Переглянути відео «Інтерв’ю з духівником» можна на також офіційному youtube-каналі Чернівецької єпархії за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=pHgM_G3nCL4&list=PLymnseqjoUrHAoxGch5RIThhrVsCYS1fi